رمز ارز

آغاز تجربه متاورس برای مشتریان شرکت های Big 4

آغاز تجربه متاورس برای مشتریان شرکت های Big 4

آغاز تجربه متاورس برای مشتریان شرکت های Big 4

چهار شرکت حسابداری برتر Big 4 اعلام کرد که شروع به ارائه تجربه مبتنی بر متاورس برای مشتریان خود کرده است. این شرکت همچنین یک آزمایشگاه متاورس راه اندازی کرده بود تا امکان توسعه محیط های مبتنی بر وب ۳.۰ برای برنامه های مختلف را فراهم کند. پذیرش Metaverse به شرکت اجازه می دهد تا با برنامه ها و پلتفرم های مبتنی بر وب ۳.۰ به سمت یک اقتصاد غیرمتمرکز حرکت کند. شرکت های Big 4  در حال حاضر محصولات بلاک چین را در شبکه اتریوم از طریق شبکه Polygon ارائه می کنند.

ارائه محصولات بلاک چین از طریق شبکه

در سپتامبر ۲۰۲۱، Ernst & Young با پالیگان مشارکت کرد تا این پروتکل را در محصولات و خدمات بلاک چین خود ادغام کند. پیاده سازی متاورس به مشتریان این شرکت کمک می کند تا مسائل تجاری را حل کنند. پلتفرم شبکه جهانی مشتری این شرکت تحت عنوان EY Wavespace اکنون با Metaverse یکپارچه شده است. این امر باعث گسترش قابلیت شبکه برای کمک به مشتریان در نوآوری رفع سریع چالش های تجاری می شود.

آزمایشگاه متاورس ارنست و یانگ

در اطلاعیه ای اعلام شد که سرویس جدید مبتنی بر Metaverse به مشتریان این شرکت کمک می کند تا به سرعت به راه حل های بهتر دست یابند. مشتریان می توانند از تجربیات فضای موج EY به صورت حضوری، مجازی، ترکیبی و اکنون در متاورس استفاده کنند. علاوه بر این، این آزمایشگاه دارای قابلیت‌هایی در وب، AR، VR  و MR است.

ابتکارات شرکت حسابداری در توسعه راه حل های مبتنی بر Metaverse از علاقه زیاد مشتریان به این پلتفرم ناشی می شود. اخیرا برخی از بزرگترین سازمان ها به دنیای متاورس پیوسته اند. بلک راک، مدیر بزرگترین شرکت خدمات مالی جهان، پیشتر از راه اندازی Metaverse ETF خبر داده بود. در آن زمان گفته شد که این محصول شرکت‌هایی را که قابلیت Metaverse قرار دارند ردیابی می‌کند.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا