بازی

پیوستن بازیگر Lucifer به سریال اسپین-آف The Walking Dead با تمرکز روی ریک و میشون

پیوستن بازیگر Lucifer به سریال اسپین-آف The Walking Dead با تمرکز روی ریک و میشون

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که لزلی-ان برنت، بازیگر سریال Lucifer (لوسیفر) برای ایفای نقش پرل تورن در اسپین-آف The Walking Dead (مردگان متحرک) با تمرکز روی کاراکترهای ریک و میشون انتخاب شده است. لزلی-ان برنت جدیدترین بازیگری است که به این سریال درام ترسناک ۶ قسمتی به اندرو لینکلن و دانای گوریرا ملحق می‌شود. درحال‌حاضر فیلم‌برداری این سریال اسپین-آف در ایالت نیوجرسی درحال پیگیری است.

لزلی-ان برنت بیشتر برای ایفای نقش مزیکین در سریال فانتزی فراطبیعی پرطرفدار Lucifer شبکه نتفلیکس شناخته می‌شود که در طول ۶ فصل بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱ پخش شد. سریال اسپین-آف The Walking Dead نخستین پروژه بزرگی است که این هنرپیشه پس از سریال لوسیفر در آن بازی می‌کند. اسکات ام. گیمپل به‌عنوان شورانر، تهیه‌کننده و نویسنده این سریال فعالیت می‌کند و دانای گوریرا یکی از نویسندگان و خالقان این پروژه خواهد بود.

در خلاصه داستان سریال اسپین‌آف مردگان متحرک با محوریت ریک و میشون می‌خوانیم: «این سریال داستانی عاشقانه حماسی از دو کاراکتر را ارائه می‌دهد که به‌وسیله دنیایی تغییریافته تحول پیدا کردند. بُعد مسافت و قدرتی شکست‌ناپذیر آن‌ها را از یکدیگر دور نگه داشت. ریک و میشون وارد دنیایی می‌شوند که بر پایه جنگ علیه مردگان و درنهایت جنگ علیه زنده‌ها بنا نهاده شده است. آیا آن‌ها در مکان و موقعیتی متفاوت می‌توانند یکدیگر را پیدا کنند؟».

سریال اسپین-آف The Walking Dead با تمرکز روی ریک و میشون براساس مجموعه کمیک‌هایی با همین نام از رابرت کرکمن، تونی مور و چارلی آدلارد ساخته می‌شود. رابرت کرکمن، اسکات ام. گیمپل، گرگ نیکترو، دیوید آلپرت، جوزف اینکاپررا، گیل آن هرد، دنیس هاث و آنجلا کانگ وظیفه تهیه‌کنندگی اجرایی پروژه را برعهده دارند.

این سریال درام بدون اسم در ابتدا برای پخش با دو سریال اسپین-آف The Walking Dead: Dead City و The Walking Dead: Daryl Dixon در سال ۲۰۲۳ در نظر گرفته شده بود، اما اکنون می‌دانیم طی سال ۲۰۲۴ از شبکه AMC تقدیم طرفدارها خواهد شد. هر دو اسپین‌آف دیگر مردگان متحرک مراحل تولید را پشت سر می‌گذارند و نخستین سریال با نقش‌آفرینی جفری دین مورگان در ماه ژوئن و دومین سریال با بازی نورمن ریدس در اواخر سال جاری میلادی پخش می‌شوند.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا