رمز ارز

چرا قیمت گالا رو به افول است؟

چرا قیمت گالا رو به افول است؟

چرا قیمت گالا رو به افول است؟

قیمت توکن گالا گیمز، گالا، همچنان در حال کاهش است و به پایین ‌ترین سطح خود از ژانویه رسیده است. Gala Games قصد دارد یک بازیگر اصلی در صنعت بازی باشد و بستری را برای توسعه دهندگان برای ساخت و کسب درآمد از بازی ها فراهم کند. با این حال، کاهش قیمت GALA مطابق با روند کلی بازار ارزهای دیجیتال و از دست دادن شتاب رشد کسب درآمد از صنعت بازی های بلاک چین و NFT است.

درگیری و شکایت از بنیانگذاران گالا

درگیری‌ های داخلی در پلتفرم نیز باعث شده سرمایه‌گذاران به این کریپتو بی محلی کنند. این درگیری با شکایت بزرگی علیه اریک شیرمایر و رایت ترستون، بنیانگذاران شرکت، به اوج خود رسید.

از این دو نفر به اتهام سرقت 8,645,014,077 توکن GALA به ارزش بیش از 130 میلیون دلار  شکایت شده است.  این توکن‌ ها بخش مهمی از اکوسیستم گالا هستند، جایی که تراکنش‌ های درون شبکه را امکان‌پذیر می‌کنند.

ترستون همچنین در شرکت هایی که در گذشته سقوط کرده اند، مشارکت داشته است.

گالا در چند ماه گذشته در یک روند نزولی شدیدی بوده است. اخیراً این رمزارز به زیر سطح حمایت مهم 0.018 دلار سقوط کرد که کمترین نوسان در 10 ژوئن بود.

با تداوم کاهش قیمت، چشم انداز GALA رسیدن به سطح  0.015 دلار خواهد بود. با وجود شدت این روند نزولی، احتمال اینکه به سطح 0.010 دلار کاهش یابد هم وجود دارد.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا