رمز ارز

پیش بینی جاستین سان از چرخه صعودی بعدی ارز دیجیتال

پیش بینی جاستین سان از چرخه صعودی بعدی ارز دیجیتال

پیش بینی جاستین سان از چرخه صعودی بعدی ارز دیجیتال

جاستین سان بنیانگذار ترون معتقد است بازار آماده ورود به یک چرخه گاوی در دو سال آینده است.

وی خوش بینی خود را درباره بول ران بعدی اعلام کرده و عقیده دارد که صنعت ارز دیجیتال در یک سال گذشته بحران هایی مانند ورشکستگی صرافی FTX را سپری کرده که برای خلاص شدن از آثار آن به کمی زمان نیاز است.

این میلیاردر معروف ارز دیجیتال معتقد است قانون گذاری ارز دیجیتال در سراسر دنیا به یک اولویت تبدیل شده و همه کشورها به نوعی درگیر آن شده اند. به ویژه در آسیا توجه زیادی به استیبل کوین های بر پایه دلار معطوف شده و احتمالا این روند با ظهور وب 3 ادامه پیدا خواهد کرد. به نظر او کشورهای آسیایی قصد دارند جایگاه اول را در این حوزه به دست آورند و مقررات خود را بر این اساس تنظیم می کنند.

جاستین سان درباره نقش مهم هنگ کنک در این صنعت صحبت کرده و بر این باور است که هنگ کنک در صدد احیای جایگاه خود است و قصد دارد سیاست هایی مناسب برای کسب و کارهای مرتبط با ارز دیجیتال وضع کند. این کشور که یکی از پایگاههای محبوب برای بسیاری از صرافی های ارز دیجیتال بود پس از ایجاد محدودیت های چین شاهد ترک بسیاری از پروژه های این حوزه بود.

این تغییرات دیدگاه فضای رقابتی ایجاد کرده که سنگاپور را هم به اقدام واداشته است زیرا سنگاپور اکنون جایگاه پیشرو را در اختیار دارد.

جاستین سان اظهار کرده که رقابت و همکاری بین سنگاپور و هنگ کنگ می تواند خون تازه ای را به رگ های صنعت جهانی ارز دیجیتال وارد کند تا فرصت های بیشتری برای بهره بردن سرمایه گذاران و کارآفرینان فراهم شود.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا