بازی

عصبانیت دنزل واشینگتن در پوستر فیلم The Equalizer 3

عصبانیت دنزل واشینگتن در پوستر فیلم The Equalizer 3

پوستر فیلم اکشن بزرگسالانه The Equalizer 3 دنزل واشنگتن را در حالی نشان می‌دهد که خون جلوی چشمانش را گرفته است.

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت سونی پیکچرز پوستر آیمکس فیلم The Equalizer 3 (برابرساز ۳) را منتشر کرده است. این پوستر رابرت مک‌کال با نقش‌آفرینی دنزل واشینگتن را در حالی نشان می‌دهد که خون جلوی چشمانش را گرفته است و تنها به انتقام‌جویی می‌اندیشد. این فیلم به‌خاطر محتوای خشونت‌آمیز و الفاظ رکیک درجه سنی بزرگسال را دریافت کرد و در تاریخ ۱۰ شهریور (۱ سپتامبر) روی پرده سینما رفت.

پوستر فیلم The Equalizer 3

در فیلم The Equalizer 3 رابرت مک‌کال در تلاش برای کنار آمدن با کارهای وحشتناکی است که در گذشته انجام داده است و با اجرای عدالت از جانب مظلومان به آرامش عجیبی دست می‌یابد. او که به‌طرز شگفت‌آوری از خانه‌ی خود در جنوب ایتالیا سر در می‌آورد، متوجه کنترل دوستانش توسط تبه‌کاران محلی می‌شود. با افزایش وخامت اوضاع، رابرت مک‌کال دقیقا می‌داند که باید چه کاری انجام دهد: قرارگیری در مقابل مافیا برای محافظت از دوستان.

فیلم The Equalizer همکاری دیگری را برای دنزل واشینگتن و داکوتا فانینگ رقم می‌زند که در فیلم Man of Fire (مردی در آتش) با یکدیگر همبازی بودند. دیوید دنمن، گایا اسکودلارو، سونیا بن عمار، رمو جیرونه، آندره‌آ دودرو و یوجینو ماستراندرا از دیگر بازیگران فیلم برابرساز ۳ به‌شمار می‌آیند. این آخرین حضور دنزل واشینگتن در نقش رابرت مک‌کال است که به‌جز مجموعه فیلم‌های برابرساز در دنباله هیچ فیلم دیگری نقش‌آفرینی نکرده است.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا