علم و دانش

ظاهر عجیب و غریب ماشین جدید ژاپنی از زیرمجموعه تویوتا / عکس

ظاهر عجیب و غریب ماشین جدید ژاپنی از زیرمجموعه تویوتا / عکس

دایهاتسو از یک خودروی سواری بدون سقف رونمایی می‌کند که به نظر می رسد برای سفرهای دریایی ساخته شده است. اگر دهه ۱۹۸۰ را به خاطر نمی‌آورید، باید بدانید که دایهاتسو زیرمجموعه تویوتا است که روی مدل‌های جمع و جور، به ویژه خودروهای کوچک کلاس kei ژاپن تمرکز دارد.

بیشتر بخوانید:

  • مشاهده سفینه بیگانگان فضایی در نزدیکی زمین!/ عکس

  • برف انبوهی که در مریخ بر خاک نشسته / عکس

در اوایل سال جاری میلادی، تویوتا، سوزوکی و دایهاتسو برنامه‌ای را برای همکاری روی پلتفرمی برای نسل بعدی مینی ون‌های الکتریکی اعلام کردند.

ظاهر عجیب و غریب ماشین جدید ژاپنی از زیرمجموعه تویوتا / عکس

دایهاتسو اوسانپو یک خودروی سواری الکتریکی با ظاهر عجیب و غریب است که اکنون تولید شده. این نام در زبان ژاپنی به معنای «راه رفتن» است و بیانگر این ادعای خودروساز است که این وسیله نقلیه «به شما امکان می‌دهد از آرامش هوای آزاد به آرامی یک پیاده‌روی لذت ببرید».

اگرچه هیچ مشخصاتی از پیشران این خودرو اعلام نشده، اما طول آن را ۳۳۹۵ میلی متر اعلام کرده اند. درواقع شما با یک خودرو کوچک و جمع و جور روبه رو هستید.

دایهاتسو همچنین یک شکل مستطیلی با برآمدگی‌های کوتاه دارد. با این حال، پنجره‌های بزرگ اجازه می دهد تا نور طبیعی زیادی در کابین وجود داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

  • قدیمی‌ترین ردپای انسان در آمریکا/ اولین انسان چه زمانی به قاره جدید رسید؟/ عکس

کانسپت‌های Uniform Cargo و Uniform Truck از دیگر خودروهای الکتریکی دایهاتسو در نمایشگاه خودرو ژاپن هستند. آنها در اصل یک وسیله نقلیه هستند، با این تفاوت که یکی سقف بلندتری دارد و دیگری بیشتر شبیه یک ون است.

ظاهر عجیب و غریب ماشین جدید ژاپنی از زیرمجموعه تویوتا / عکس

این شرکت این دو مدل را به عنوان خودروهای تجاری جمع و جور معرفی می‌کند که دارای قطعات داخلی و خارجی قابل جابه‌جایی هستند. هر دو نسخه هم ۳۳۹۵ میلی متر طول دارند.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در بیکینگ مراجعه کنید.

۵۸۵۸

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا