هاست پرسرعت
رمز ارز

شیبا اینو با رسیدن به این سه هدف مهم، پرچمش را بالا می برد

شیبا اینو با رسیدن به این سه هدف مهم، پرچمش را بالا می برد

شیبا اینو با رسیدن به این سه هدف مهم، پرچمش را بالا می برد

شیبا اینو در حال حاضر با کاهش قیمت قابل توجهی روبرو است. با افت سطح قیمت، سودآوری این میم کوین به شدت کاهش پیدا کرده است. در واقع، به نقل از یوتودی، حدود ۹۳ درصد از دارندگان آن اکنون با ضرر و زیان دست و پنجه نرم می کنند. این در حقیقت وضعیت وخیم SHIB در این برهه از زمان را نشان می دهد. برای اینکه SHIB با این روند مقابله کند و سودآوری خود را دوباره به دست آورد، باید از سه سطح قیمتی اساسی عبور کند.

اولین هدف کلیدی شیبا اینو قیمت ۰.۰۰۰۰۰۷۸ دلار است. این نقطه قیمت خاص از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا سطح یک شکست تعیین کننده برای دارایی را نشان می دهد. غلبه بر این مانع رد موفقیت آمیز سوگیری نزولی را نشان می دهد. همچنین به طور بالقوه می تواند باعث ایجاد تجمع دارایی در میان دارندگان SHIB شود و اعتماد به دارایی تحت محاصره را بازگرداند.

هدف اصلی بعدی برای SHIB علامت ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار است. این سطح مقاومت قابل توجهی را نشان داد که SHIB در ماه مه نتوانست بر آن غلبه کند. زمانی که شیب به این نقطه برسد و یا از آن فراتر برود، دوباره در مسیر موفقیت قرار می گیرد. در حقیقت این سطح بهبود موفقیت آمیز سقوط اخیر این میم کوین را نمایان می کند. به علاوه SHIB را در یک مسیر صعودی قرار می دهد. این یک بهبود قوی را نشان می دهد و نمایانگر بازگشت دارایی به فاز افزایشی است.

سومین و آخرین هدفی که SHIB باید به آن برسد، سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار است. این نقطه قیمت شیبا اینو یک دروازه روانی مهم و آستانه بازار برای SHIB است. غلبه بر این سطح نه تنها نوید یک گاو نر جدید برای این میم کوین است، بلکه اعتقاد دارندگان آن را نیز تقویت می کند.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا