هاست پرسرعت
رمز ارز

شبکه آزمایشی لایه ۲ شیبا اینو موفقیتی دیگر را ثبت کرد

شبکه آزمایشی لایه ۲ شیبا اینو موفقیتی دیگر را ثبت کرد

شبکه آزمایشی لایه 2 شیبا اینو موفقیتی دیگر را ثبت کرد

توکن‌های اکوسیستم شیبا اینو، leash و bone  برای تراکنش در شیباریوم استفاده خواهند شد.

پاپی نت، شبکه آزمایشی شیباریوم، در اوایل این هفته از ۱۰ میلیون تراکنش فراتر رفت. این رخداد نمایانگر افزایش فعالیت در این شبکه قبل از انتشار شبکه اصلی شیباریوم برای اواخر امسال است.

گزارشات نشان می دهد که Puppynet پس از راه‌اندازی خود در ۱۱ مارس، بیش از ۱۱ میلیون تراکنش را از تقریباً ۱۵ میلیون کیف پول پردازش کرده است. بیشتر این فعالیت ‌ها در هفته گذشته، با بیش از ۴۰۰,۰۰۰ تراکنش در یک بازه زمانی ۲۴ ساعته در ۲۱ می انجام شد.

شبکه شیباریوم به زودی به مصاف بلاک چین های دیگر مبتنی بر اتریوم مانند آربیتروم و Optimism خوهد رفت. طبق گزارشات بیکینگ، این شبکه به دنبال حل مشکلات مقیاس پذیری، سرعت و هزینه است.

شبکه لایه ۲ شیبا اینو چگونه است؟

لایه ۲ به مجموعه ای از راه حل های خارج از شبکه (بلاک چین های جداگانه) اشاره دارد. این راه حل ها بر روی لایه ۱ ایجاد شدند که تنگناها را با مقیاس بندی و دیتا کاهش می دهد. این شبکه ها چندین تراکنش خارج از زنجیره را در یک تراکنش لایه ۱ قرار می دهد که به کاهش بار داده و هزینه ها کمک می کند.

به نقل از کوین دسک، توسعه ‌دهندگان شیبا اینو قبلاً گفتند که Shibarium روی برنامه‌ های متاورس و بازی تمرکز خواهد داشت. به ‌ویژه که انتظار می‌ رود که در سال های آینده به عنوان بخشی از ان اف تی رونق  بخش توکن رونق پیدا کند. جدای از آن، شیباریوم به عنوان یک پرداخت ارزان برای برنامه‌ های غیرمتمرکزی که روی شبکه ساخته شدند (dapps) استفاده خواهد شد.

این راه ‌اندازی می ‌تواند به بنیادهای قوی برای شیبا اینو تبدیل شود. شیبایی که از زمانی که ایجاد شد سعی می کند خود را جایگاه خود را به عنوان یک پروژه جدی با شبکه بلاک چین و اکوسیستم dApp تثبیت کند.

این حرکت می‌تواند پایه ‌های سه توکن اکوسیستم شیبا اینو را تحکیم کند. از جمله این توکن ها شیب، LEASH  و BONE  هستند که مجموعاً بیش از ۵ میلیارد دلار ارزش بازار دارند.

هر تراکنش در Shibarium مقدار مشخصی توکن شیبا اینو را می سوزاند، اما مقدار مشخصی هنوز مشخص نشده است. توکن سوزی به حذف دائمی توکن ها از کل عرضه در گردش اشاره دارد.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا