فناوری

دوربین اصلی آیفون ۱۴ و ۱۵ تفاوتی نخواهند داشت!

دوربین اصلی آیفون ۱۴ و ۱۵ تفاوتی نخواهند داشت!

به گزارش خبرگزاری بیکینگ، افشاگری جدید حاکی از آن است که آیفون ۱۵ پرو مکس از دوربین اصلی و فناوری نمایشگر مشابه آیفون ۱۴ پرو مکس استفاده خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

عکس | این غول ژاپنی ارزان‌تر از چینی‌های وارداتی به ایران است!

ویندوز ۱۱ رمزهای وای‌فای را نمایش‌ می‌دهد!

همچنین شایعه ای وجود دارد که آیفون ۱۵ پرو مکس فناوری پنل OLED M۱۲ را که در نسل فعلی استفاده می کند، به همراه خواهد داشت. طبق آزمایش ما، این یک پنل شگفت‌انگیز است، اما کاربران ظاهراً نباید انتظار سطح روشنایی جدید دیوانه‌وار یا هر چیز دیگری از آن را داشته باشند.

همانطور که گفته شد، صفحه نمایش آیفون ۱۵ پرو مکس ممکن است دقیقاً به اندازه صفحه نمایش آیفون ۱۴ پرو مکس نباشد، زیرا گزارش های فعلی ادعا می کنند که گوشی جدید کمی کوتاه تر و ۱۵۹.۸ میلی متر خواهد بود، در مقایسه با ۱۶۰.۷ میلی متر در گوشی آیفون ۱۴ پرو مکس و کمی باریک تر در ۷۶.۷ میلی متر، به جای ۷۷.۶ میلی متر.

دوربین اصلی آیفون ۱۴ و ۱۵ تفاوتی نخواهند داشت!

در مورد افزوده‌های جدید مورد انتظار در آیفون ۱۵ پرو مکس، دوربین تله‌فوتوی پریسکوپ بسیار بحث وجود دارد که ظاهراً منحصر به آیفون ۱۵ پرو مکس خواهد بود و نه پرو معمولی و بزرگ‌نمایی اپتیکال ۶ برابری را ارائه می‌دهد.

همچنین انتظار داریم که خانواده آیفون ۱۵، از جمله پرو مکس، با درگاه USB نوع C عرضه شود. همچنین انتظار می‌رود که اپل A۱۷ Bionic جدید با حالت ۳ نانومتری ساخته شود و ۸ گیگابایت رم LPDDR۵ نیز داشته باشد.

منبع: GSMARENA

۲۲۳۲۲۷

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا