رمز ارز

تحلیل قیمت لایت کوین: احتمال شروع رالی بعد از هاوینگ | 19 مرداد

تحلیل قیمت لایت کوین: احتمال شروع رالی بعد از هاوینگ | 19 مرداد

تحلیل قیمت لایت کوین: ضرورت عبور از مقاومت | 2 خرداد

حمایت مهم 80 دلار می تواند دوباره خریداران لایت کوین را نجات دهد. قیمت لایت کوین از سطح روانی 80 دلار بازگشته و خریداران آماده پشت سر گذاشتن ماه تاریک جولای هستند. LTC در ماه جولای وضعیتی را تجربه کرد که تمام سود حاصل در سه ماهه دوم سال را از بین برد.

خریداران آماده استفاده از شرایط بازار پس از هاوینگ که در 2 آگوست صورت گرفت هستند. با اینکه هاوینگ موجب کاهش هش ریت شده است، در بلندمدت شاهد افزایش قیمت خواهیم بود.

نمودار 12 ساعته قیمت لایت کوین / تتر

نمودار 12 ساعته قیمت لایت کوین / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

پرایس اکشن لایت کوین در تایم فریم 12 ساعته اهمیت سطح 80 دلار را برای خریداران نشان می دهد. قبلا این سطح به عنوان یک نقطه رالی پس از دوره های فشار فروش عمل کرده است.

در پایین سطح 80 دلار در اوایل می و اواخر ژوئن باعث رالی صعودی شده است. خریداران امیدوارند دوباره هم بعد از افت 35 درصدی قیمت چنین اتفاقی تکرار شود.

تحلیل بیکینگ نشان می دهد اندیکاتورهای تکنیکال هم نشانه های امیدوارکننده ای دارند. اندیکاتور مکدی یک برخورد صعودی تشکیل داده و هیستوگرام آن سبز است. در اندیکاتور RSI هم تلاش هایی برای حرکت به بالای سطح 50 انجام شده که نشان دهنده افزایش فشار خرید است.

با این حال، اولین مانع در راه رشد، مقاومت 85 دلار است. بسته شدن قیمت بالاتر از این سطح می تواند به حرکت به سمت هدف 90-95 دلار کمک کند. اما در مقابل اگر قیمت پس زده شود، احتمال افت قیمت و حرکت رنجی در میان مدت وجود خواهد داشت.

داده های آن چین هم چشم انداز مثبتی دارند. میانگین سن 90 روزه این ارز دیجیتال از اواخر جولای در حال افزایش بوده است که گویای جمع آوری LTC در میان اعضای شبکه است. همچنین نسبت MVRV به 10 درصد رسیده که به معنی سودده شدن دارایی های هولدرهای ماهانه است. همه این نشانه ها در کنار هم احتمال موفقیت گاوها را در تغییر روند قیمت افزایش داده است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت لایت کوین: احتمال شروع رالی بعد از هاوینگ | 19 مرداد» با ما درمیان بگذارید.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا