هاست پرسرعت
فناوری

بروزرسانی جدید و کاربردی واتساپ و خلاص شدن از شر شماره‌های مزاحم / عکس

بروزرسانی جدید و کاربردی واتساپ و خلاص شدن از شر شماره‌های مزاحم / عکس

واتس‌اپ در مطلبی در وبلاگ خود ضمن رونمایی از این ویژگی، از یک امکان جدید برای بررسی وضعیت حریم خصوصی نیز پرده برداشت. او توضیح داد: «حالا می‌توانید برای ارتقای حریم خصوصی و کنترل بیشتر، به‌طور خودکار تماس‌های ورودی از مخاطبان ناشناس را بی‌صدا کنید.»

حالا واتساپ غریبه‌ها را بی‌صدا می‌کند!/ عکس

برای فعال‌سازی این ویژگی به بخش Settings > Privacy > Calls بروید و گزینه Silence unknown caller را انتخاب کنید. واتس‌اپ می‌گوید با این کار تماس از شماره‌های ناشناس بی‌صدا می‌شوند، اما همچنان می‌توانید آن‌ها را در بخش نوتیفیکیشن‌ها و فهرست تماس‌های این اپلیکیشن مشاهده کنید. این امکان به شما کمک می‌کند تا تماس افراد آشنا از شماره‌های ناشناس را از دست ندهید.

پس از فعال‌سازی این ویژگی، هنگامی که از یک شماره ناشناس تماس دریافت کنید، شماره گیرنده تماس در کنار پیام Silenced unknown number به شما نشان داده می‌شود تا بدانید که این تماس به‌خاطر شماره ناشناس آن بی‌صدا شده است.

قابلیت جدید بررسی وضعیت حریم خصوصی در واتس‌اپ چیست؟

امکان جدید حریم خصوصی نیز که بالاتر به آن اشاره کردیم، در قسمت Privacy ظاهر می‌شود. این قابلیت با نام Privacy Checkup شما را به یک پروسه بازبینی چندمرحله‌ای وارد می‌کند تا مطمئن شوید که از تنظیمات مختلف حریم خصوصی در اکانت خود آگاه هستید. برای مثال، باید بدانید که چه کسانی می‌توانند به شما پیام دهند و چه افرادی می‌توانند اطلاعات شخصی‌تان را ببینند.

حالا واتساپ غریبه‌ها را بی‌صدا می‌کند!/ عکس

کاربران همچنین می‌توانند تنظیماتی مثل احراز هویت دومؤلفه‌ای را عوض کنند، تصمیم بگیرند که چه کسانی امکان افزودن آن‌ها به گروه‌ها را دارند و چگونه می‌توانند به تنظیمات پیام‌های حذف‌شونده دسترسی داشته باشند و برای آن‌ها تایمر مشخص کنند.

۵۸۵۸

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا