بازی

لو رفتن ویدیوهای گیم پلی Splatoon 3 پیش از انتشار بازی

لو رفتن ویدیوهای گیم پلی Splatoon 3 پیش از انتشار بازی

بازی Splatoon 3 در انتهای هفته عرضه می‌شود، اما تعداد زیادی از ویدیوهای گیم‌پلی این اثر همین حالا در سطح اینترنت پخش شده است. بعضی از بازی‌ها زودتر از زمان مقرر به‌دست بازیکن‌ها می‌رسند. این می‌تواند به تحویل سریع‌تر بسته در یک منطقه مربوط باشد یا قانون‌شکنی یک فروشنده‌ی جسور که اجازه‌ی خرید بازی را چند روز زودتر به بعضی از افراد بدهد. متأسفانه تعداد زیادی از ویدیوهای گیم‌پلی نسخه‌ی سوم Splatoon یک هفته قبل از انتشار بازی به بیرون درز کرده است.

همان‌طور که رسانه‌ی کوتاکو گزارش می‌دهد، ساب‌ردیت بازی Splatoon از ویدیوهای گیم‌پلی نسخه‌ی سوم پر شده است. البته این ساب‌ردیت هر محتوای غیررسمی را به‌سرعت حذف می‌کند تا طرفدارها هیچ ‌گونه نگرانی از بابت اسپویل نداشته باشند. بنابر گزارش رسانه‌ی VGC، احتمالا نسخه‌های غیرقانونی/کرک‌شده بازی Splatoon 3 در اینترنت فاش شده است. زیرا برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی از انتقال فایل‌های بازی به کامپیوترها خبر می‌دهند.

این ویدیوها بازیکن‌های هیجان‌زده برای تجربه‌ی بازی را در موقعیت دشواری قرار می‌دهد. زیرا این هفته باید انتظار نمایش‌های جدیدی از بازی را داشته باشیم که خطر تماشای ویدیوهای دارای اسپویل داستانی را افزایش می‌دهد. این تنها مشکلی نیست که بازی اسپلاتون ۳ با آن مواجه می‌شود. چراکه در نسخه‌ی آزمایشی اخیر، حساب تعدادی از بازیکن‌ها مسدود شد. برخی از بازیکن‌ها به مناطقی دسترسی پیدا کرده بودند که نباید وارد آن‌ها می‌شدند. در نتیجه سیستم ضدتقلب بازی این دسته از گیمرها را شناسایی کرد و دسترسی آن‌ها به بازی و سرویس سوییچ آنلاین مسدود شد.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا