بازی

راه یافتن آلبرت وسکر به بازی Dead by Daylight

راه یافتن آلبرت وسکر به بازی Dead by Daylight

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که بازی Dead by Daylight رویداد مشارکتی دیگری را با مجموعه‌ی Resident Evil آغاز می‌کند. این رویداد که با نام Dead by Daylight: Resident Evil: PROJECT W شناخته می‌شود، برخی از کاراکترهای رزیدنت ایول و نقشه‌ی اداره‌ی پلیس راکون سیتی را به بازی دد بای دیلایت می‌آورد.

این رویداد مشارکتی لباس‌های جدیدی از کاراکترهای Resident Evil نظیر کارلوس اولیویرا، شوا آلومار و هانک را در دسترس قرار می‌دهد. در جریان این رویداد بازیکن‌های قاتل می‌توانند کنترلر آلبرت وسکر را در دست بگیرند که با نام The Mastermind (عقل کل) شناخته می‌شود. وسکر دارای قدرتی با نام Virulent Blood است که به این کاراکتر اجازه می‌دهد با سرعت زیاد به جلو حرکت کند، هر کسی را در سر راه خود بگیرد و آن‌ها را با Uroboros آلوده کند.

در سمت بازماندگان نیز دو کاراکتر قابل بازی ایدا وانگ و ربکا چمبرز به بازی Dead by Daylight اضافه می‌شوند. رویداد Dead by Daylight: Resident Evil: PROJECT W در قالب یک به‌روزرسانی رایگان در دسترس کاربران کامپیوتر، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، نینتندو سوییچ و گوگل استیدیا قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید تریلر این رویداد مشارکتی را در کانال یوتیوب بازی Dead by Daylight تماشا کنید.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا