تکنولوژی

شکایت تسلا علیه یک بلاگر چینی به خاطر ادعاهای نادرست درباره خودرو مدل ۳

شکایت تسلا علیه یک بلاگر چینی به خاطر ادعاهای نادرست درباره خودرو مدل ۳

شعبه تسلا در چین علیه یک اینفلوئنسر شبکه اجتماعی که اطلاعات غلطی درباره خودرو تسلا مدل ۳ منتشر می‌کرد شکایت کرده است. این اینفلوئنسر بیش از ۱۴ میلیون فالوور دارد و ظاهرا ادعاهای نادرستی درباره مدل ۳ کرده است.

این اینفلوئنسر که نامش Xiaogang Xuezhang است متخصص خودروست و طرفداران زیادی دارد و حالا تحت شکایت تسلاست. تسلا اخیرا کمپینی به راه انداخته بود که مانع از انتشار اخبار و اطلاعات جعلی توسط بلاگرها و فعالان شبکه اجتماعی درباره خودروهای این شرکت بشود. تسلا هشدار داده است که این بلاگرها یا دست از کار خود بردارند یا اینکه با تعقیب قضایی روبه‌رو خواهند شد.

مطالب مرتبط:

  • ایلان ماسک حسابی از خجالت یک آگهی تبلیغاتی علیه تسلا درآمد
  • تسلا به دنبال تامین کننده برای ماژول دوربین خودروهای خود

حالا مورد Xuezhang با توجه به فالوورهای زیادی که دارد یکی از بزرگترین موارد است و این فرد حتی چندین ویدیو از تست مدل ۳ تسلا منتشر کرده است تا ادعای خود را ثابت کند. او در یکی از ویدیوها سیستم ترمز مدل ۳ را با XPeng P7 مقایسه کرده و گفته است که سیستم ترمز اضطراری تسلا دو بار دچار خطا شده است.

البته برخی دارندگان خودروی تسلا این ادعای Xuezhang را رد کرده‌اند و گفته‌اند که او شاید اشتباها پای خود را روی پدال گاز کذاشته است. این احتمال نیز وجود دارد که رقبای تسلا قصد تخریب این شرکت را دارند. در هر حال، باید منتظر بمانیم و ببینیم که نتیجه شکایت تسلا علیه این اینفلوئنسر چه خواهد شد.

منبع: Gizmochina

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا