بازی

پخش تریلر دی‌ال‌سی Forgotten Saga بازی Assassin’s Creed Valhalla

پخش تریلر دی‌ال‌سی Forgotten Saga بازی Assassin’s Creed Valhalla

نزدیک به دو سال از عرضه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla می‌گذرد و همچنان شاهد انتشار محتوای جدید برای آن هستیم. با اینکه شرکت Ubisoft در همان زمان عرضه هم محتوای عظیمی را برای این بازی در نظر گرفته بود، اما در طول دو سال پس از انتشار همچنان بسته‌های الحاقی بزرگ و محتوای جدید را برای آن منتشر کرده است. حال یوبیسافت در یک ویدیو به‌طور مفصل به بررسی محتوای بسته الحاقی Forgotten Saga پرداخته است که در آن شاهد نقشه، تجهیزات و یک حالت Roguelite رایگان خواهیم بود.

بازیکنان در محتوای الحاقی Forgotten Saga که در اواخر تابستان عرضه خواهد شد، بار دیگر کنترل اودین را به‌دست می‌گیرند و باید در نقش او به نیفلهایم سفر کنند؛ جایی که چالش‌های مرگباری در انتظار آن‌ها خواهد بود. در سرتاسر چهار منطقه‌ی این قلمرو، رازهای زیادی برای کشف کردن وجود دارند و همچنین تجهیزات و سلاح‌های قدرتمندی مخفی شده‌اند.

سازندگان در طراحی محیط و چالش‌های بسته الحاقی Forgotten Saga از طراحی‌های جالبی استفاده کرده‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، بازیکنان در مسیرهایی چندشاخه قرار خواهند گرفت که امکان برگشت و عقب‌نشینی از آن را ندارند و باید همیشه به فکر استراتژی لازم برای پیشروی رو به جلو باشند. در همین حال، تناسب بین خطر مسیر و پاداشی که برای بازیکنان در نظر گرفته شده است، روی تصمیم‌گیری‌ها موثر است. به این صورت بازیکنان می‌توانند تنها در مسیر پیشروی کنند یا برای کاوش و به‌دست آوردن غنایم ارزشمند، خطر از دست دادن نوار سلامتی را بپذیرند و با مبارزات بیشتری مواجه شوند.

دانلود ویدیو از آپارات

در ویدئوی معرفی بسته الحاقی Forgotten Saga همچنین به مهارت‌های قابل ارتقا، باس‌ها و مأموریت‌های جانبی پرداخته می‌شود. شرکت یوبی سافت در رویداد Ubisoft Forward ماه سپتامبر در مورد آینده‌ی مجموعه Assassin’s Creed صحبت خواهد کرد که احتمالا شامل معرفی Assassin’s Creed Infinity و Assassin’s Creed Rift خواهد بود.

شما می‌توانید نظرات خود درباره‌ی جدیدترین اخبار بازی را با ما و سایر کاربرها در میان بگذارید.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا