فناوری

پای هوش مصنوعی به اپلیکیشن‌های‌ پرطرفدار کشیده‌شد!

پای هوش مصنوعی به اپلیکیشن‌های‌ پرطرفدار کشیده‌شد!

Siddharth Bhansali، بنیان‌گذار Noesis.Tech، طی مصاحبه‌ای از رویکرد این شرکت جهت فراهم‌آوردن تجربه‌های جدید برای کاربران ابراز هیجان کرد و گفت: «چت‌بات مجهز به فناوری GPT ما، نحوه تعامل برندها با مشتریان را متحول خواهد کرد و باعث می‌شود که کاربران به خدماتی آینده‌نگرانه دسترسی داشته باشند.» به این منظور، شرکت Noesis.Tech مدل GPT-3 را با حجم وسیعی از داده‌های زبانی و مکالمه‌ای آموزش داده و آن را برای پاسخ به نیازهای گوناگون مشتریان طراحی کرده است. می‌توان گفت که ساختار این چت‌بات، به‌نوعی دچار بازطراحی شده تا برای تعامل با طیف گسترده‌ای از کاربران مورداستفاده قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید:

شکر خدا وزیر انقلابی زیر بار رفع فیلتر «اینستاگرام اسراییلی» نمی رود!

شاخ و شانه کشیدن پژو برای تویوتا، هیوندا و دیگران / عکس

دستور سید ابراهیم رییسی از دبیر جدید شورای عالی مجازی/ بازنگری در «فیلترینگ» با تاکید بر ارزش های دینی و انقلابی

فناوری GPT-3 و تحولی در زمینه تعامل کسب‌وکارها و مشتریان

Bhansali در ادامه می‌گوید: « ما از فناوری هوش مصنوعی برای افزایش بهره‌وری مشتریان در انجام امور خود استفاده می‌کنیم و از این بابت، بسیار هیجان‌زده هستیم. کاربران ما می‌توانند با استفاده از ربات‌های آموزش‌دیده با GPT به توانمندی‌هایی دست پیدا کنند که پیش‌ از این ممکن نبود. این چت‌بات باعث می‌شود که برندها یک رسانه جامع برای تعامل با کاربران خود و درک عمیق نیازهای آنها در اختیار داشته باشند.»

نسخه آزمایشی این چت‌بات در حال حاضر فعالیت خود را در واتس‌اپ و اینستاگرام آغاز کرده و قادر است که جریان‌های مکالمه‌ای پیچیده را به‌صورت لحظه‌ای مدیریت کند. همچنین، Noesis.Tech با ارائه به‌روزرسانی‌های مداوم و خدمات پشتیبانی منظم و دقیق، سعی دارد تا از عملکرد بهینه محصول خود مطمئن شود و رضایت مشتریان سازمانی خود را فراهم کند.

فناوری GPT-3، نوعی از الگوریتم مدل‌های زبانی است که از مشهورترین نمونه آن می‌توان به چت‌بات ChatGPT-3 شرکت OpenAI اشاره کرد. این چت‌بات طی مدت کوتاهی که از عرضه آن می‌گذرد، توجه میلیون‌ها کاربر از سراسر دنیا را به خود جلب کرده است و باعث شده تا مجموعه‌های مختلفی به فکر استفاده از تکنولوژی GPT-3 در محصولات خود بیفتند.

227321

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا