بازی

نقش‌آفرینی کیت وینسلت در سریال کوتاه The Palace شبکه HBO

نقش‌آفرینی کیت وینسلت در سریال کوتاه The Palace شبکه HBO

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که کیت وینسلت و شبکه‌ی HBO در پروژه‌ی جدیدی با یکدیگر همکاری می‌کنند. این هنرپیشه‌ی برنده‌ی جایزه‌ی اسکار و اِمی اخیرا قراردادی را برای نقش‌آفرینی در سریال کوتاه The Palace (کاخ) امضا کرد که داستان یک سال زندگی در یک رژیم خودکامه را روایت می‌کند. کیت وینسلت به‌عنوان تهیه‌کننده‌ی این سریال درام نیز فعالیت می‌کند که شبکه‌ی اچ‌بی‌او سفارش ساخت آن را صادر کرده است.

ویل تریسی، نویسنده و تهیه‌کننده‌ی اجرایی سریال Succession (وراثت) خالق سریال The Palace است و استیون فریرز، کارگردان فیلم The Queen (ملکه) و فیلم Philomena (فیلومنا) سکان هدایت آن را در دست دارد. فرانچسکا اورسی، مدیر اجرایی برنامه‌های شبکه‌ی HBO در بیانیه‌ای گفت: «باعث افتخار ما است که با این گروه فیلم‌سازی فوق‌العاده بااستعداد روی سریال کاخ کار می‌کنیم. همکاری کیت وینسلت و استیون فریرز، دو تن از پیش‌گامان این صنعت برای تولید سریالی براساس فیلم‌نامه‌ی بدیع و خیره‌کننده‌ی ویل تریسی مانند رؤیایی بود که به حقیقت پیوست».

سریال The Palace دومین پروژه‌ی شبکه‌ی HBO به‌شمار می‌آید که کیت وینسلت در هفته‌های گذشته به آن می‌پیوندد. این بازیگر اخیرا برای ایفای نقش و تهیه‌کنندگی اجرایی در سریال کوتاه Trust (اعتماد) انتخاب شد که براساس رمان هرنان دیاز ساخته خواهد شد. ویل تریسی به‌عنوان شورانر سریال کاخ فعالیت می‌کند و درکنار استیون فریرز، کیت وینسلت و فرانک ریچ وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی اجرایی آن را برعهده دارد. ست ریس، جولی وینر، جن اسپریا، گری ستینگارت و سارا دلاپه نیز از دیگر نویسندگان این پروژه خواهند بود.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا