بازی

فروش بازی Alan Wake Remastered کمتر از انتظارات بوده است

فروش بازی Alan Wake Remastered کمتر از انتظارات بوده است

شرکت Remedy Entertainment در نشست اخیر سرمایه‌گذارها اعلام کرد که بازی Alan Wake Remastered کمتر از انتظارات فروخته است و این بازسازی نتوانسته هیچ «بهره مالکانه‌ای» برای آن‌ها به ارمغان بیاورد. بهره مالکانه یا رویالتی مبلغی است که برای استفاده از امتیاز حق مالکیت به مالک پرداخت می‌شود.

مدتی قبل شرکت رمدی اعلام کرد که بازی Alan Wake Remastered هنوز هزینه‌های توسعه‌ی خود را جبران نکرده است. این بازی اخیرا برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد؛ بنابراین این احتمال وجود دارد که نسخه‌ی سوییچ باعث افزایش فروش محصول شود. حداقل در شرایط فعلی رمدی تأیید کرد که «بهره مالکانه بازی Control نسبت‌به دوره مشابه کاهش یافت و هیچ بهره‌ی مالکانه‌ای از بازی‌های Alan Wake Remastered و Crossfire حاصل نشده است».

بازی Alan Wake در ابتدا در سال ۲۰۱۰ برای کنسول ایکس باکس 360 منتشر شد و دو سال بعد در دسترس کاربرهای کامپیوتر قرار گرفت. بازی Alan Wake Remastered Sells نیز در ماه اکتبر ۲۰۲۱ به پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر راه یافت. شرکت رمدی درحال‌حاضر روی بازی Alan Wake 2 کار می‌کند که برای انتشار در سال ۲۰۲۳ در نظر گرفته شده است.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا