بازی

عرضه احتمالی بازی Assassin’s Creed Mirage در نیمه دوم سال ۲۰۲۳

عرضه احتمالی بازی Assassin’s Creed Mirage در نیمه دوم سال ۲۰۲۳

یوبیسافت در اوایل سال جاری رسما بازی Assassin’s Creed Mirage را معرفی کرد. بااین‌حال این شرکت فرانسوی هنوز در مورد تاریخ عرضه‌ی این بازی مخفی‌کاری مورد انتظار اطلاعاتی منتشر نکرده است. یوبیسافت به‌طور رسمی اعلام کرد برای عرضه‌ی Mirage در سال ۲۰۲۳ برنامه دارد. در ادامه برخی گزارش‌ها نشان می‌دادند یوبیسافت ابتدا قصد عرضه‌ی این بازی در فوریه سال بعد را داشت و سپس بدون سروصدا آن را به تعویق انداخت. حال گزارش‌ جدیدی به تأخیر دوباره‌ی این بازی پشت درهای بسته اشاره دارد.

اخیرا تام هندرسون در گزارش جدید خود ادعا کرد تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Mirage به‌تازگی توسط یوبیسافت با تأخیر دیگری مواجه شد و اکنون یوبیسافت تاریخ انتشار اوت ۲۰۲۳ را هدف قرار داده است. این تأخیر باعث می‌شود بین عرضه‌ی Mirage و آخرین نسخه‌ی منتشرشده‌ی این سری یعنی Assassin’s Creed Valhalla تقریبا سه سال وقفه ایجاد شود.

بسیم در مأموریت بغداد بازی Assassin’s Creed Mirage

اخیرا یوبی‌سافت آخرین به‌روزرسانی محتوای بازی Assassin’s Creed Valhalla را منتشر کرد که شامل یک مأموریت جانبی جدید نیز می‌شود که به نسخه‌ی Mirage مربوط است. در همین حال گزارش‌ها نشان می‌دهند پروژه‌ی Codename RED سری Assassin’s Creed نیز با مشکلات توسعه مواجه است؛ درحالی‌که ظاهرا Codename HEXE شرایط خوبی دارد همچنان به تولید کامل نزدیک‌تر می‌شود.

بازی Assassin’s Creed Mirage برای عرضه روی پلتفرم پی سی و کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس در حال توسعه است. این محصول در زمان عرضه با قیمت ۴۹.۹۹ دلار به فروش خواهد رسید.

نظر شما درباره‌ی جدیدترین اخبار بازی چیست؟ آن را با تیم بیکینگ در میان بگذارید.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا