بازی

تیزر مرموز بازی Mass Effect بعدی و اشاره به Mass Relay

تیزر مرموز بازی Mass Effect بعدی و اشاره به Mass Relay

به مناسبت رسیدن به روز N7، بایوور یک تیزر مرموز از بازی مس افکت بعدی منتشر کرده است. آنگونه که از حرف MR نوشته شده برمی‌آید، در این تیزر شاهد نمایش یک Mass Relay درحال ساخت هستیم و چند فضاپیما هم در آن به چشم می‌خورند. اما در لحظه‌ای، تصویر دچار لرزش می‌شود و اگر با دقت آن را بررسی کنید، شکل آن شبیه به طرح‌ها و خطوط روی Reaper است.

هنوز مشخص نیست که حقیقت امر چیست، اما ممکن است این برداشت نادرست باشد. سال گذشته و در روز N7 لیتوگرافی منتشرشده بود که می‌گفت: «تهدید ریپرها شاید تمام شده باشد، اما هزینه‌ای عظیم داشت که شامل خود زمین هم می‌شود. درحالی‌که بازماندگان باقی مانده‌اند تا تکه‌ها را جمع کنند، طرفداران متعجب هستند که چه چیزی در آینده در انتظار آن‌ها است».

همچنین در این لیتوگراف گفته شده بود «شپرد و بازماندگان باقی مانده‌اند تا تکه‌ها را جمع‌آوری کنند». مایک گمبل، کارگردان پروژه بعدا گفت این حرف اشتباه بوده است و «اصل نوشته توسط افرادی که شرکت را اداره می‌کنند و با بازی آشنا نیستند، نوشته شده است».

دانلود ویدئو از آپارات

از اینجای مطلب به بعد حاوی اسپویل از بازی Mass Effect 3 است.

از طرفی، بازسازی Mass Relayها با پایان نابودی نسخه سوم مس افکت همخوانی دارد. اما وجود یک ریپر می‌تواند حاکی از آن باشد که این بازی بعد از پایان کنترل یا سنتز رخ دهد. به‌هرحال تمامی این موارد حدس و گمان است و باید منتظر تیم سازنده بمانیم تا اطلاعات بیشتری از این بازی موردانتظار منتشر کند.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا