بازی

توسعه بازی جدید خالقان Disco Elysium با آنریل انجین 5

توسعه بازی جدید خالقان Disco Elysium با آنریل انجین 5

به‌تازگی و در جریان آخرین اخبار بازی، یک آگهی استخدام جدید توسط استودیو ZA/UM (تیم خالق بازی دیسکو الیسیوم) منتشر شده است که ظاهرا به‌اثر بعدی این تیم اشاره می‌کند. در آگهی استخدام نام‌برده، به‌سه موقعیت شغلی برای جذب طراح طرح‌های اولیه‌ی محیطی، جذب رئیس بخش طراحی محیط و جذب یک کارشناس برای بخش فروش و پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای اشاره شده است.

آگهی مرتبط با جذب طراح طرح‌های اولیه‌ی محیطی، به دنبال شخصی با مهارت بالا در ایجاد و تجسم جهان‌های تازه و علاقه‌به موضوعاتی همچون فضا و ژانر علمی-تخیلی است. در بخش الزامات این آگهی استخدام، موضوعاتی همچون توانایی فرد مورد نظر جهت طراحی «محیط‌های غیر-زمینی» به‌میان آمده است.

در آگهی استخدامی که استودیو ZA/UM برای جذب رئیس تیم طراحی محیط منتشر کرده است، از ساخت بازی با استفاده از موتور گرافیکی آنریل انجین 5 صحبت می‌شود. همانطور که پیش‌تر ذکر شد، آخرین آگهی استخدام به‌جذب یک متخصص برای واحد فروش و بخش پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای اشاره می‌کند. هنوز مشخص نیست که چنین موضوعی قرار است به‌شکل مستقیم در بازی بعدی این تیم به‌کار گرفته شود یا خیر. در جزئیات این آگهی استخدام، پیرامون مسئولیت این شخص در به‌حداکثر رساندن و تنوع بخشیدن به‌جریان‌های درآمد-محور بازی اصلی، محتویات اضافه‌شونده و لایو-سرویس صحبت می‌شود.

فعلا باید صبر کنیم و ببینیم که در چه زمانی، تیم نام‌برده از بازی بعدی خود رونمایی می‌کند؛ چرا که یک یا چند آگهی استخدام را صرفا نمی‌توان برای یک پروژه درنظر گرفت. بالاخره ممکن است تیم نام‌برده درحال جلو بردن چند پروژه باشد. نظرتان چیست؟ دیدگاهتان پیرامون آگهی‌های استخدام جدید سازندگان دیسکو الیسیوم را برای بیکینگ بنویسید.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا