بازی

اعلام زمان برگزاری شوکیس Indie World نینتندو در نوامبر ۲۰۲۲

اعلام زمان برگزاری شوکیس Indie World نینتندو در نوامبر ۲۰۲۲

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که شرکت Nintendo از برگزاری شوکیس Indie World جدیدی رأس ساعت ۲۰:۳۰ چهارشنبه، ۱۸ آبان به‌وقت ایران خبر داده است. این رویداد در طول تقریبا ۲۵ دقیقه جزئیات جدیدی از بازی‌های مستقل آتی کنسول نینتندو سوییچ را در اختیار طرفدارها قرار خواهد داد.

هنوز نمی‌دانیم که باید انتظار نمایش چه آثاری را در این شوکیس داشته باشیم، اما احتمالا شاهد معرفی چند بازی تازه و نمایش آثار پیش‌تر معرفی‌شده خواهیم بود. می‌توان امیدوار بود که بازی Hollow Knight: Silksong استودیو Team Cherry در این رویداد به نمایش در بیاید؛ به‌خصوص که ایکس باکس اخیرا از انتشار آن تا ژوئن ۲۰۲۳ خبر داد. از آن زمان راه‌یابی این بازی برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 نیز تأیید شده است.

بازی Syberia: The World Before، بازی Story of Seasons: A Wonderful Life (نسخه‌ی ریمیک بازی کلاسیکی که برای گیم‌کیوب عرضه شده بود)، بازی Front Mission 1st: Remake که برای انتشار در تاریخ ۳۰ نوامبر یا ۹ آذر برای نینتندو سوییچ برنامه‌ریزی شده است، بازی Mina the Hollower و بازی Sifu که امروز به سوییچ راه می‌یابد، از دیگر آثاری به‌حساب می‌آیند که امکان حضور آن‌ها در شوکیس Indie World پیش‌رو وجود دارد.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا