علم و دانش

شکست خوردن آیفون و گلکسی از این گوشی تازه‌وارد/ عکس

شکست خوردن آیفون و گلکسی از این گوشی تازه‌وارد/ عکس

کانال یوتوب PBK Reviews در ویدیوی جدیدی به سراغ تست سقوط پیکسل ۸ پرو رفته و مقاومت آن را در برابر افتادن روی بتن آزمایش کرده است. این گوشی درنهایت با کمترین آسیب از این تست بیرون آمد و گوگل را در مقابل اپل و سامسونگ سربلند کرد.

پیکسل ۸ پرو در این تست ابتدا از ارتفاع کمر با نمایشگر روی زمین رها شد. این سقوط آسیب کمی به فریم آلومینیومی دستگاه وارد کرد که ابتدا با زمین برخورد کرده بود. البته در لبه‌های نمایشگر هم خش‌هایی وارد شده بود اما در عملکرد صفحه خللی ایجاد نشد.

بیشتر بخوانید:

  • طعنه عجیب خواننده مشهور به گوشی‌های اندرویدی

  • دریافت اینترنت ماهواره‌ای در گوشی‌های معمولی با این ماهواره غول‌پیکر / عکس

در تست بعدی، پیکسل ۸ پرو از ارتفاع سر با نمایشگر روی زمین افتاد. نکته جالب این بود که گوشی گوگل حتی در این حالت هم ترک برنداشت و خط‌وخش جدی روی آن نیفتاد. البته آسیب‌هایی به اطراف صفحه وارد شده بود، اما فریم دستگاه بخش عمده فشار وارده را تحمل کرده بود. گلکسی S۲۳ اولترا در سقوط از همین ارتفاع ترک‌های بزرگی برداشته بود. احتمالاً خمیدگی نمایشگر پرچمدار سامسونگ باعث بروز این آسیب شده بود.

در تست سوم پیکسل ۸ پرو از ارتفاع کمر با پشت به روی زمین رها شد. در اینجا نیز آسیب خاصی به گوشی وارد نشد و شیشه آن حتی ترک برنداشت. در آخرین تست سقوط، پیکسل ۸ پرو از پهلو روی زمین افتاد و این سقوط باعث شد تکه کوچکی از نمایشگر از بدنه جدا شود. بااین‌حال، در عملکرد گوشی مشکلی ایجاد نشد.

شکست خوردن آیفون و گلکسی از این گوشی تازه‌وارد/ عکس

درنهایت پرچمدار گوگل درون کیسه‌ای از ماسه قرار گرفت تا مقاومت آن در برابر خش مشخص شود. این گوشی در این آزمایش هم موفق ظاهر شد.

گفتنی است که در گذشته شاهد ویدیوی مقایسه تست مقاومت آیفون ۱۵ پرو مکس و گلکسی S۲۳ اولترا بودیم که درنهایت، نماینده اپل از گوشی سامسونگ شکست خورد.

۵۸۵۸

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا