فناوری

شاهرخ خان مدل تبلیغاتی این گوشی چینی شد!/ عکس

شاهرخ خان مدل تبلیغاتی این گوشی چینی شد!/ عکس

به گزارش خبرگزاری بیکینگ، این شرکت گفت که با شاهرخ خان قرارداد بسته‌است، زیرا او “واقعاً روح Realme را با سفر قابل توجه و شخصیت کاریزماتیک خود تجسم می بخشد” و “نماینده تعهد Realme برای ارائه یک تجربه جهشی به جلو برای کاربران است.”

بیشتر بخوانید:

۲۰۲۲ بدترین سال برای پرتاب‌های فضایی/ تکیه صنعت فضایی بر این فضاپیمای روسی

نیویورک آنقدر سنگین شده که شروع به غرق شدن کرده!

این برند پنج ساله همچنین گفت که با پیوستن به شاهرخ خان، “تمرکز خود را بر ارائه گوشی های هوشمند قدرتمند، شیک و جوان پسند نشان می دهد که با آرزوها و جاه طلبی های جوانان امروزی طنین انداز می شود.”

شاهرخ خان مدل تبلیغاتی این گوشی چینی شد!/ عکس

اولین محصولات Realme که شاهرخ خان تبلیغ خواهد کرد Realme 11 Pro و Realme 11 Pro+ هستند که حدود چند هفته پیش در چین معرفی شدند و قرار است در ماه ژوئن در بازارهای بین المللی – از جمله هند – عرضه شوند.

شاهرخ خان مدل تبلیغاتی این گوشی چینی شد!/ عکس

این اولین بار نیست که Realme با یک بازیگر بالیوودی برای گوشی‌های سری Number خود همکاری می‌کند. در سال 2020، Realme با سلمان خان برای ترکیب Realme 6 همکاری کرد. همچنین شرادا کاپور هنرپیشه بالیوودی را برای برخی از محصولات AIoT خود جذب کرده بود. با این حال، امیدواریم ریلمی سری Realme 11 Pro را با تصاویر شاهرخ خان روی جعبه‌هایش مانند تصاویر سلمان خان در هند به فروش نرساند. بالاخره همه آن را دوست ندارند.

منبع:gsmarena

227227

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا