بازی

بازگشت ایکس باکس به لس آنجلس برای برگزاری کنفرانس حضوری در سال جاری میلادی

بازگشت ایکس باکس به لس آنجلس برای برگزاری کنفرانس حضوری در سال جاری میلادی

قرار است ایکس باکس برای اولین‌بار پس از شروع همه‌گیری کرونا برای برگزاری یک شوکیس گیمینگ به شهر لس آنجلس آمریکا برگردد. پس از برگزاری مراسم Developer_Direct ایکس باکس، از برنامه‌های آینده‌ی شرکت مایکروسافت هم صحبت به میان آمد. علاوه‌بر اشاره به نمایش بعدی بازی استارفیلد در تاریخی نامعلوم، برنامه‌های تابستان ایکس باکس هم اعلام شده است.

در پست رسمی منتشرشده از سوی Xbox می‌خوانیم: «تیم‌های ما به‌سختی درحال کار هستند و منتظرند تا وقتی برای شوکیس سالانه خود در این تابستان به لس آنجلس بازمی‌گردیم، حتی جزئیات بیشتری از موارد آینده را برای طرفداران به‌اشتراک بگذارند».

برای اولین‌بار از سال میلادی ۲۰۱۹ است که مراسم E3 در شهر نام‌برده مراسمی حضوری برگزار می‌کند. سال گذشته این مراسم به‌کلی برگزار نشد و از زمان شیوع ویروس کوید-۱۹ این مراسم هیچوقت حضوری نبوده است.

ایکس باکس زمان و مکان قطعی برگزاری این شوکیس را اعلام نکرده است؛ هرچند ازآنجاکه E3 در ماه ژوئن برگزار می‌شود، احتمالا مراسم ایکس باکس هم در همین حوالی برگزار خواهد شد. مراسم E3 2023 از روز سه‌شنبه ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن) تا جمعه ۲۶ خرداد (۱۶ ژوئن) به‌طول خواهد انجامید و اطلاعات بیشتر درباره‌ی آن شامل بازی‌های حاضر در مراسم با نزدیک شدن به زمان برگزاری مشخص خواهد شد.

به‌جز شوکیس ایکس باکس و مراسم E3، چندروز قبل از E3 هم سامر گیم فست اجرا می‌شود. این مراسم با مجری‌گری جف کیلی در روز پنجشنبه ۱۸ خرداد (۸ ژوئن) در تئاتر یوتیوب در اینگلوود کالیفورنیا برگزار خواهد شد.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا