اینترنت

پس از اینستاگرام، تیک تاک هم قابلیت کسب درآمد از طریق محتوا را ارائه می‌کند

پس از اینستاگرام، تیک تاک هم قابلیت کسب درآمد از طریق محتوا را ارائه می‌کند

اینستاگرام اخیرا اعلام کرد که در حال آزمایش قابلیت کسب درآمد از طریق استوری و لایو است و اکنون شبکه اجتماعی محبوب تیک تاک نیز خبر داده که در حال آزمایش ویژگی جدیدی با کاربران محدودی است تا کسب درآمد از طریق محتوای انحصاری را ممکن کند.

کسب درآمد از تیک تاک امکان‌پذیر خواهد شد

تیک تاک قصد دارد قابلیتی را برای تولیدکنندگان محتوای پلتفرم خود اضافه کند تا بتوانند از طرفداران خود هزینه دریافت کنند اما هنوز مشخص نیست که نحوه عملکرد این قابلیت چگونه خواهد بود. با این وجود می‌توان انتظار داشت تا مانند اینستاگرام و همچنین ویژگی Super Follows توییتر، تماشای برخی ویدیوها و استوری‌های منتخب (به جای تمام محتوا حساب کاربری) به اشتراک نیاز خواهند داشت.

پس از اینستاگرام، تیک تاک هم قابلیت کسب درآمد از طریق محتوا را ارائه می‌کند

ویژگی اشتراک تیک تاک هم اکنون در مرحله آزمایش اولیه خود قرار دارد و فقط برای «گروه کوچکی» از تولیدکنندگان محتوا ارائه شده است. از طرفی دیگر این شبکه اجتماعی هنوز این ویژگی را معرفی نکرده، بنابراین مشخص نیست که چه افرادی به آن دسترسی دارند. با این حال، سخنگوی تیک‌تاک در بیانیه خود به TechCrunch توضیح می‌دهد: «ما همیشه در حال فکر کردن به راه‌های جدیدی برای ارزش بخشیدن به جامعه خود و بهبود بخشیدن تجربه تیک‌تاک هستیم.»

اگر همه چیز طبق انتظارت این شبکه اجتماعی پیش برود، احتمالا در ماه‌های آینده ویژگی اشتراک تیک تاک در دسترس کاربران بیشتری قرار خواهد گرفت تا سازندگان بیشتری بتوانند از ویدیوها و استوری‌های خود در این پلتفرم کسب درآمد کنند.

تیک تاک که اخیرا به محبوب‌ترین دامنه سال 2021 تبدیل شده بود، ویژگی دیگری را هم به صورت آزمایشی برای کاربران خود ارائه کرده تا به صورت داوطلبانه هدایایی را به تولیدکنندگان مورد علاقه خود پرداخت کنند. اکنون با قابلیت جدید، ظاهرا این شرکت به دنبال ارائه گزینه‌های بیشتری برای کسب درآمد از طریق پلتفرم خود است تا در همین حال بتواند ویژگی‌های مشابه رقبای خود را نیز ارائه کند.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا