اینترنت

تپسی امکان نمایش جزییات سهمیه بنزین را در اپلیکیشن رانندگان فراهم کرد

تپسی امکان نمایش جزییات سهمیه بنزین را در اپلیکیشن رانندگان فراهم کرد

باتوجه به اهمیت سهمیه بنزین برای رانندگان تپسی و جهت شفافیت هر چه بیشتر در وضعیت سهمیه بنزین، امکان نمایش جزییات سهمیه بنزین واریزی به اپلیکیشن سفیران تپسی افزوده شد.

رانندگان تپسی با مراجعه به صفحه «درآمد» و با لمس دکمه «جزئیات سهمیه بنزین»، می‌توانند مواردی مانند کیلومتر طی شده در ماه اخیر و مجموع پیمایش 5 ماه گذشته خود را مشاهده کنند.

جزئیات سهمیه بنزین تپسی

همچنین مقدار سهمیه واریز شده، علت عدم واریز سهمیه و قوانین مرتبط با تخصیص سهمیه بنزین را نیز در این قسمت در دسترس است.

آموزش دریافت سهمیه بنزین تپسی

اگر در دوره‌ای سهمیه بنزین برای برخی از رانندگان تپسی واریز نشده باشد، آن‌ها می‌توانند را اپلیکیشن سفیران از علت واریز سهمیه بنزین آگاه شوند. به طور مثال ممکن است این اتفاق بابت عدم تکمیل اطلاعات پروفایل رخ داده و بایستی با مراجعه به صفحه پروفایل، اطلاعات خواسته شده درج شود تا در دوره‌های آتی، سهمیه بنزین پرداخت شود.

سهمیه بنزین تپسی

همچنین امکان آگاهی یافتن از اطلاعات و قوانین مربوط به سهمیه بنزین فراهم شده است. میزان سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی به ازای هر 100 کیلومتر پیمایش، 8.75 لیتر برای خودروهای بنزینی و 5.25 لیتر برای خودروهای دو گانه سوز است؛ که البته سقف مشخصی تعیین شده است.

حداقل پیمایش برای دریافت سهمیه بنزین نیز 200 کیلومتر است.

سهمیه بنزین تپسی

علاوه بر این جهت رفع دغدغه رانندگان مسیر دسترسی به «سامانه سماس» نیز در همان صفحه فراهم شده است؛ با لمس دکمه «ورود به سامانه سماس»، رانندگان تپسی می توانند جزئیات بیشتری مانند مانده سهمیه و مقدار مصرف شده را نیز مشاهده کنند.

صفحه سماس تپسی

تا پیش از این رانندگان برای اطلاع از آخرین وضعیت سهمیه بنزین و جزئیات آن، نیازمند تماس با پشتیبانی تپسی بودند اما در حال حاضر تمامی رانندگان تپسی با به روزرسانی برنامه خود می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند و دیگر نیازی به ارتباط تلفنی با تپسی نیست.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا