فناوری

خودروی BMW M ۴ CSL بالاخره به تصویر کشیده شد

خودروی BMW M ۴ CSL بالاخره به تصویر کشیده شد

مجله خبری بیکینگ – اواخر سال گذشته، مارکوس فلاش مدیرعامل سابق بخش M شرکت BMW اظهار داشت که طراحی خودروی M۴ CSL جدید یک راز است.

به گزارش موتور وان، نمونه‌های اولیه متعددی از این خودرو توسط دوربین‌ها ثبت شد و در اوایل ژانویه، BMW گفت که یک مدل نسخه ویژه از آن در اواخر امسال عرضه می‌شود. اما CSL نهایی به طور رسمی توسط BMW تایید نشده است.

با این حال، عکس‌های جاسوسی جدید برای اولین بار برند CSL را آشکار می‌کنند. یک خودروی آزمایشی M۴ در جایگاه سوخت‌گیری توسط شخصی شکار شد.

هنگامی که راننده در را باز می‌کند، دوربین روی صندلی زوم می‌کند که نشان می‌دهد در مقایسه با مدل استاندارد کمی متفاوت به نظر می‌رسد و در پشت صندلی نیز یک لوگوی CSL وجود دارد.

خودروی BMW M۴ CSL

روی بدنه خودرو، شاهد همان پوشش استتاری هستیم که نمونه‌های اولیه دیگر را می‌پوشاند، اما با توقف خودرو تغییرات در نمای جلو و عقب به راحتی قابل تشخیص است. ناگفته نماند ساختار جلوپنجره و منافذ در سپر پایین، به صورت واضح مشخص است.

خودروی M۴ CSL

در عقب، روکش هنوز تشخیص تغییرات در چراغ‌های عقب را دشوار می‌کند. سپر عقب نیز با اگزوز‌های چهارگانه شبیه مدل M۴ استاندارد به نظر می‌رسد، اما ممکن است تغییرات جزئی در دیفیوزر آن وجود داشته باشد.


بیشتر بخوانید

  • تویوتا در سال ۲۰۲۱ پرجستجوترین خودروساز دنیا شد

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا