اینترنت

سامسونگ به‌دنبال عرضه سری گلکسی S22 Bespoke Edition است

سامسونگ به‌دنبال عرضه سری گلکسی S22 Bespoke Edition است

گلکسی زد فلیپ 3 نخستین اسمارت‌فون سفارشی سامسونگ از سری Bespoke Edition به‌شمار می‌رود و گلکسی S22 احتمالا به دستگاه سفارشی آینده کمپانی از سری Bespoke مبدل خواهد شد. در حال حاضر سامسونگ سرگرم بررسی امکان عرضه اسمارت‌فون گلکسی S22 Bespoke Edition در ماه آینده است. همچنین یک گزارش جدید نشان می‌دهد که غول کره‌ای پیش‌تر چندین گزینه رنگی را برای این دستگاه در نظر گرفته است.

atramart mobile

هنوز مشخص نیست که نسخه سفارشی بر پایه کدام‌یک از مدل‌های گلکسی S22، گلکسی S22 پلاس یا گلکسی S22 اولترا عرضه خواهد شد. با این‌حال کمپانی احتمالا در عوض عرضه نسخه سفارشی از هر 3 هندست تنها یک مدل را انتخاب خواهد کرد. البته عرضه ورژن Bespoke از مدل‌های سه‌گانه سری گلکسی S22 نیز چندان دور از انتظار نخواهد بود. البته در حال حاضر هیچ‌کدام از 2 سناریوی فوق حتمی نیست.

بر اساس یک شایعه اخیرا منتشر شده، گلکسی S22 Bespoke Edition در مدل‌های رنگی مشابه با گلکسی زد فلیپ 3 Bespoke به بازار عرضه خواهد شد. بدین‌ترتیب هندست مورد اشاره با 5 مدل رنگی مختلف برای پنل پشتی و 2 گزینه متفاوت برای فریم قابل دسترس خواهد بود.

avang neterbit mobile

گلکسی زد فلیپ 3 با مجموعا 49 مدل رنگی مختلف عرضه می‌شود؛ زیرا پنل‌های پشتی نیز با یکدیگر قابل ترکیب هستند. اما گلکسی S22 یک هندست تاشو به‌شمار نرفته و فاقد 2 پنل پشتی است. با در نظر گرفتن این موضوع، گلکسی S22 Bespoke Edition در 10 ترکیب رنگی مختلف یا بیش‌تر قابل دسترس خواهد بود.

سامسونگ به‌دنبال عرضه سری گلکسی S22 Bespoke Edition است

سامسونگ در خصوص عرضه اسمارت‌فون گلکسی S22 Bespoke هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده است

هنوز مشخص نیست که آیا سامسونگ اسمارت‌فون گلکسی S22 Bespoke Edition را عرضه خواهد کرد یا خیر. بر اساس شنیده‌ها غول فناوری کره‌ای سرگرم بررسی‌ این ایده است؛ اما هنوز تصمیم نهایی را اتخاذ نکرده است. هزینه تولید مدل‌های Bespoke Edition بیش‌تر است؛ زیرا این هندست‌ها در تعداد بالا تولید نمی‌شوند. اما مجددا بایستی خاطرنشان کرد که گلکسی S22 Bespoke Edition احتمالا با تنوع رنگ کمتری نسبت به گلکسی زد فلیپ 3 عرضه خواهد شد.

در هر صورت دستگاه‌های سری Bespoke Edition معمولا در چند بازار محدود عرضه می‌شوند و گلکسی زد فلیپ 3 نیز از این قاعده مستثنی نبود. بنابراین چنان‌چه سامسونگ به‌دنبال عرضه گلکسی S22 Bespoke Edition طی ماه آینده باشد؛ در این‌صورت گجت مذکور صرفا در تعداد محدودی از بازارهای کلیدی ارائه خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا