فناوری

تجهیز خودروی تویوتا GR کرولا به گیربکس اتوماتیک

تجهیز خودروی تویوتا GR کرولا به گیربکس اتوماتیک

مجله خبری بیکینگ – خودروی تویوتا GR کرولا یک خودروی بسیار جالب است و خبرهایی از عرضه این ماشین به بازار نیز منتشر شده و شرکت تویوتا نیز اطلاعاتی را درباره آن داده است. اما با این حال، حتی یک نام از GR کرولا در اخبار ذکر نشده است. حتی تیزر کمپین تویوتا از ذکر مستقیم یا غیرمستقیم چیزی که در راه است نیز دوری می‌کند.

به گزارش موتور وان، در همین زمینه شایعه جدید و جالبی در مورد یک GR کرولا مجهز به گیربکس اتوماتیک منتشر شده که می‌تواند این خودرو را به یکی از بهترین خودرو‌های ژاپنی تبدیل کند. البته از قبل گفته شده بود که این خودروی هاچ بک دارای گیربکس دستی خواهد بود.

یک تیزر ویدئویی که قبلا منتشر شده، نگاهی گذرا، اما واضح به سه پدال و یک دنده تویوتا GR کرولا داشت، که احتمالا همان گیربکس دستی شش سرعته‌ای بوده که برای GR Yaris استفاده شده بود.

تویوتا GR کرولا

البته، یاریس GR در آمریکای شمالی عرضه نمی‌شود، سرزمینی که گیربکس‌های اتوماتیک در آن تقریباً روی هر خودروی جدیدی در دسترس است. به همین دلیل اگر خودروی GR کرولا می‌خواهد در آمریکا حضور داشته باشد باید به گیربکس اتوماتیک مجهز شود. احتمالا در اواخر سال جاری میلادی از این خودروی مورد انتظار رونمایی خواهد شد.


بیشتر بخوانید

  • تویوتا در سال ۲۰۲۱ پرجستجوترین خودروساز دنیا شد

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا