رمز ارز

شیباریوم قهرمان کاهش هزینه های شیبا اینو شد!

مطابق توییت اخیر حساب رسمی Bone ShibaSwap (BONE)، شیباریوم قادر است هزینه تراکنش ها را هزاران درصد کاهش دهد.

حساب BONE یک اسکرین شات را با جزئیات یک تراکنش به اشتراک گذاشت که نشان می دهد کارمزد بن ۰.۰۰۰۰۲ است.

بلاک چین لایه ۲ Shibarium به کاربران امکانات زیادی می دهد. یکی از این امکانات این است که کاربران با استفاده از توکن های BONE به عنوان گاز برای دریافت کارمزد تراکنش، انتقال شیبا اینو را انجام دهند. طبق اظهارات شیتوشی کوساما و تیم توسعه‌ دهنده اش هزینه ‌های تراکنش در شیباریوم، بر خلاف هزینه ‌های موجود در اتریوم، بسیار پایین ‌تر و سریع ‌تر خواهد بود.

علاوه بر این، طبق پستهای وبلاگ کوساما در Medium، هر تراکنش به توکن سوزی منظم SHIB کمک می کند. مکانیزم ساده است. بخشی از کارمزد هر تراکنش در BONE به توکن ‌های میم شیبا اینو تبدیل می ‌شود و سپس به کیف پول‌ های مرده ارسال می‌شود. ارتش SHIB اکنون انتظار دارد تریلیون ها شیبا اینو بسوزد. این فرایند قیمت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. به لطف توکن سوزی، یعنی ارسال توکن ها به کیف پول های غیرقابل مصرف، یک دارایی با کاهش عرضه در گردش آن، کمیاب تر می شود.

پس از انتشار باشکوه بلاک چین PuppyNet  شیباریوم، نهنگ ها شروع به خرید مقادیر انبوه BONE کردند. آنها تا حد زیادی شرط خود را بر روی این توکن میم افزایش دادند. بر اساس گزارشات IntoTheBlock، نهنگ ها اکنون ۱۲۶.۱۵ میلیون بن دارند. این ۵۴.۸۴ درصد از عرضه آن در گردش است.

علاوه بر این، براساس اخبار  بیکینگ قبل از انتشار PuppyNet در روز شنبه، BONE وارد یک لیست دیگر شد. این بار به پلتفرم وام دهی ارز دیجیتال CoinRabbit اضافه شد.

حتما بخوانید :

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا