رمز ارز

رالی توکن سوزی شیبا اینو درست قبل از راه اندازی شیباریوم!

شیبا اینو قبل از عرضه شیباریوم در این هفته شاهد افزایش ۲۶۴۶۲ درصدی نرخ توکن سوزی است. این موضوع منجر به افزایش قیمت این کریپتو شد.

نرخ توکن سوزی های SHIB طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۶۴۶۲ درصد افزایش یافت. Shytoshi Kusama، توسعه‌دهنده اصلی Shiba Inu گفت که Shibarium، این هفته راه ‌اندازی خواهد شد. به نقل از Coingape، مدیران شبکه های اجتماعی Shiba Inu نیز به جامعه در مورد افزایش تعداد کلاهبرداری های مربوط به شیباریوم هشدار دادند.

شیبا اینو، یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است که بر روی بلاک چین اتریوم کار می کند. در سال ۲۰۲۰ ایجاد شد و به دلیل مارک تجاری اش که مضمون سگ شیبا دارد و کارمزد پایین تراکنش محبوبیت پیدا کرد. علاوه بر این، این ارز دیجیتال دومین میم کوینی است که یک جامعه مشتاق به نام “ارتش شیب” دارد.

توکن سوزی شیبا اینو همچنان ادامه دارد

جامعه مقدار قابل توجهی از توکن های Shiba Inu را سوزاند. چرا که این میم کوین از ابتدای سال به نقاط عطف مهمی در زمینه دارندگان و معاملات ارزهای دیجیتال دست یافته است. در ۲۴ ساعت اخیر، نرخ توکن سوزی SHIB تقریباً ۲۶۴۶۲٪ افزایش یافت و ۱,۹۴۸,۳۸۳,۱۰۲ توکن SHIB سوخت. آدرس کیف پول 0xcf6daab95c47610…۳۲۸۷ffdeaa مسئول بزرگترین توکن سوزی ۱۱۵,۳۱۷,۹۲۹ SHIB در ۲۴ ساعت اخیر بود.

این روند مثبت توکن سوزی شیبا اینو از ابتدای سال ۲۰۲۳ ثابت بود و ممکن است به راه‌اندازی Shibarium نسبت داده شود. چرا که علاقه‌ مندان به این میم کوین پیش ‌بینی می ‌کنند که این بلاک چین لایه ۲ باعث راحت تر شدن توکن سوزی بیشتر شیب می شود.

قیمت شیب افزایش یافت

طبق اخبار بیکینگ، نرخ توکن سوزی بالا منجر به افزایش قیمت SHIB شد. قیمت شیبا اینو در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲ درصد افزایش یافت. هر توکن SHIB در حال حاضر با ۰.۰۰۰۰۱۰۹۶ دلار معامله می شود. با این حال، ارزش بازار آن به ۶.۰۱ میلیارد دلار کاهش یافت و حجم معاملات آن نیز ۷۱.۷۹ درصد افزایش یافت.

حتما بخوانید :

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا