رمز ارز

صرافی کوکوین این بار مورد اصابت تیر NYAG قرار گرفت

در روز بی حادثه کریپتو، دادستان کل نیویورک صرافی کوکوین را مورد هدف قرار داد.

روز پنجشنبه، دفتر دادستان کل نیویورک شکایتی علیه صرافی ارز دیجیتال KuCoin تنظیم کرد. دادستان گفت که این شرکت اوراق بهادار و کالاهای ثبت نشده را به بازار عرضه می کند. براساس ادعاهای NYAG در دادخواست، KuCoin مستقر در سیشل در نیویورک بدون ثبت به عنوان دلال اوراق بهادار و کالا، تجارت کرده است.

NYAG به دنبال مسدود کردن صرافی کوکوین است

در واقع KuCoin به طور رسمی در ایالت نیویورک ثبت نشده است. با این وجود دفتر دادستان کل قادر به خرید و فروش ارز دیجیتال در این پلتفرم در حالی که در آن ایالت اقامت داشت، بود. با انجام این اقدام قانونی، دادستان کل قصد دارد از انجام تجارت صرافی کوکوین در نیویورک جلوگیری کند. همچنین او می خواهد دسترسی به وب سایت شرکت را تا زمانی که با قانون مطابقت داشته باشد مسدود کند.

در شکایت علیه KuCoin همچنین ادعا می شود که محصول وام دهی و سهام بومی صرافی نیز یک پیشنهاد امنیتی ثبت نشده است. جالب است بدانید که NYAG قبلاً به Ethereum (ETH) برچسب امنیتی زده بود. با این حال، طبق اطلاعات اخیر، بیانیه اصلاح شد.

صرافی ها با نظارت مقامات یکی پس از دیگری سرکوب می شوند

صرافی های ارز دیجیتال در کانون سرکوب های نظارتی اخیر در ایالات متحده هستند. شرکت‌های برجسته ‌ای مانند Kraken، Coinbase، CoinEx و حتی Binance، بزرگترین پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال در جهان، مورد هدف مقامات ایالات متحده قرار گرفتند.

طبق بیانیه مطبوعاتی دفتر NYAG:

دفتر من یکی پس از دیگری علیه شرکت ‌های ارزهای دیجیتال که با وقاحت قوانین ما را نادیده می‌ گیرند و سرمایه‌ گذاران را در معرض خطر قرار می‌دهند، اقدام می ‌کند. اقدام امروز آخرین تلاش ما برای مهار شرکت‌ های رمزنگاری پنهان و ایجاد نظم در این صنعت است.

با این حال، این اولین بار نیست که صرافی با تنظیم کننده ها درگیر می شود. این صرافی رمزارز توسط مقامات نظارتی کره در سال ۲۰۲۲ به دلیل شرکت در “فعالیت های تجاری غیرقانونی” بدون داشتن ثبت نام مناسب متهم شد. در دسامبر سال گذشته، ادعاهای مشابهی از سوی بانک مرکزی هلند مطرح شد که ادعا می کرد این صرافی بدون مجوز معتبر فعالیت می کند.

با توجه به این خبر، قیمت توکن کوکوین در یک ساعات گذشته ۱.۲۴ درصد در مقایسه با افت ۳ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، افت کرد. توکن توکن صرافی کوکوین در حال حاضر نزدیک به ۸ دلار در زمان نگارش این مقاله بیکینگ معامله می شود.

حتما بخوانید :

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا