رمز ارز

8000 دلار عیدی کوینکس به شما در عید نوروز 1402

در عید نوروز ۱۴۰۲ کوینکس با جشنواره های متنوع خود قصد پاداش ۸۰۰۰ دلاری دارد. کوینکس از ابتدا دنبال تسهیل معاملات ارز دیجیتال بوده است. در این چند سال حدود ۴ میلیون سرمایه گذار به صرافی کوینکس اعتماد کرده اند و کوینکس با رویداد های مختلف سعی در جلب اعتماد کاربران دارد.
امسال هم کوینکس «عید نوروز، شادی بدون محدودیت» را برای عید ۱۴۰۲ در نظر گرفته است تا بتواند بار دیگر کاربران فارسی زبان را از اعتمادشان خوشنود کند.

شرایط دریافت پاداش ۸۰۰۰ دلاری کوینکس

۱. پیوستن به گروه تلگرام رسمی فارسی زبانان کوینکس

بعد از عضویت در گروه فوق کافیست ۱ فروردین هشتگ #عیدی_نوروز_کوینکس را در گروه فوق ارسال کنند و در روز تحویل سال نو برنده ۲۰۰۰۰ CET ردپاکت شوند.

عضویت در گروه تلگرام رسمی فارسی زبانان کوینکس

۲. در شبکه های اجتماعی با کوینکس یا انجمن فارسی زبانان تعامل کنید

کاربران در بازه زمانی ۱۹ الی ۲۸ اسفند از طریق شبکه های اجتماعی کوینکس یا انجمن فارسی زبانان در رویداد های حدس زدن کوین، یا نقاشی روی تخم مرغ شرکت کنند و جوایز CET برنده شوند.
برای اینکار شبکه های اجتماعی رسمی کوینکس را دنبال کنید:

۳.استفاده از ردپاکت های سال نوی کوینکس

کاربران میتوانند در بازه زمانی ۲۸ اسفند تا ۴ فروردین با استفاده از ردپاکت های سال نوی کوینکس در رتبه بندی ردپاکت شرکت کنند و جوایز هنگفتی برنده شوند.

رد پاکت در واقع هدیه های ارز دیجیتال است که شما با خرید آن مستقیم حساب کاربری شخص مورد نظرتان را شارژ میکنید.

۴. با ارسال اولین سفارش در سال جدید

کاربرانی که در بازه زمانی ۲ تا ۴ فروردین اولین سفارش سال نو را در کوینکس ثبت کنند، شانس دریافت کوپن ۵ دلاری کوینکس را خواهند داشت. در این رویداد به ۱۰۰۰ نفری که زودتر اقدام کنند ۱۰۰۰ کوپن ۵ دلاری اهدا خواهد شد.

جوایز هنوز تمام نشده!

بعلاوه، کوینکس هرازگاهی پادش هایی را در جامعه رسمی فارسی‌زبانان عرضه می‌کند و بدون نیاز به شرکت در هیچ رویدادی می‌توانید از مزایای نامحدود نوروزی کوینکس استفاده کنید.
کوینکس امروز ۱۵ زبان رایج دنبا از جمله انگلیسی و فارسی را پشتیبانی میکند و برای کاربران ایرانی هیچگونه محدودیتی قائل نیست. کلیه معامله گران میتوانند با استفاده از مرکز راهنمای جامع و بومی سازی شده کوینکس، تجربه ای لذت بخش از معامله در این صرافی داشته باشند.
همچنین کوینکس در سال جدید به تنوع خدماتش ادامه خواهد داد و با تمرکز بر خدمات جدید و راه حل های بهتر تجربه بهتری را برای کاربران فارسی زبان خود فراهم خواهد کرد.

حتما بخوانید :

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا