بازی

نمایش تحسین‌ منتقدان از Metroid Prime Remastered در تریلر جدید بازی

نمایش تحسین‌ منتقدان از Metroid Prime Remastered در تریلر جدید بازی

وقتی بیش‌از دو دهه گذشته بازی Metroid Prime اولین‌بار برای گیم‌کیوب عرضه شد، این اثر ساخته شده با همکاری نینتندو و استودیو رترو به‌سرعت به‌عنوان یک شاهکار تکرار نشدنی مورد استقبال قرار گرفت و از آن زمان نام خود را در کتاب برترین بازی‌های ویدیویی تاریخ ثبت کرد. واضح است که باتوجه‌به طبیعت ماندگار بازی، این اثرگذاری همچنان هم ادامه دارد.

تقریبا یک ماه پیش بود که ریمستر بازی متروید پرایم به‌یکباره و در یک روز معرفی و عرضه شد. از آن زمان این ریمستر مورد استقبال منتقدان و بازیکنان قرار گرفت و اکنون نمره متای بازی در متاکریتیک و اوپن‌کریتیک ۹۵ است. تحسین از بازی نه‌تنها به‌خاطر ظاهر برجسته و زیبای آن، بلکه طراحی بی‌نظیر آن سال‌ها پس از عرضه هم بود. به‌همین مناسبت، نینتندو تریلر جدیدی با محوریت نمرات Metroid Prime Remastered منتشر کرده است.

دانلود از آپارات

گزارش‌ها حاکی‌از آن است که نینتندو قصد دارد ریمستر بازی Metroid Prime 2: Echoes و ریمستر بازی Metroid Prime 3: Corruption را هم برای نینتندو سوییچ عرضه کند؛ هرچند این انتشار مانند ریمستر نسخه اول با ارتقای اساسی و تغییرات چشم‌گیر همراه نخواهد بود. اگر خواهان بازی دیگری از مجموعه متروید روی سوییچ هستید، بازی Metroid Fusion کنسول گیم بوی ادونس هفته بعد روی نینتندو سوییچ آنلاین عرضه خواهد شد.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا