رمز ارز

نهنگ ها بازهم شیبا اینو را مورد عنایت خود قرار دادند

در یک هفته اخیر به دلیل کاهش ۳ درصدی بیت کوین و اتریوم، مجموع قیمت میم کوین ها نیز ضربه بزرگی خورد. با این حال، نهنگ ها با موفقیت فرصت خرید را برای افزودن میلیاردها شیبا اینو به دست آوردند.

آیا نهنگ ها پشتیبان شیبا اینو هستند؟

طبق گزارشات Whalestats، یکی از نهنگ های اتریوم ۱۳۱.۴ میلیارد شیبا اینو (تقریباً به ارزش ۱.۴۸ میلیون دلار) را در یک اسکوپ جمع آوری کرد.

این انباشت عظیم زمانی رخ داد که قیمت شیب طی ۷ روز اخیر ۱۰ درصد کاهش یافت. SHIB با قیمت متوسط ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار در زمان انتشار این مقاله معامله می شود. حجم معاملات ۲۴ ساعته آن با ۵۱ درصد کاهش به ۱۴۳.۴ میلیون دلار رسید.

طبق آمار بیکینگ، شیبا اینو بزرگترین توکن است که با ارزش دلار توسط ۱۰۰ نهنگ بزرگ ETH نگهداری می شود. آنها در مجموع دارای توکن های SHIB به ارزش ۶۰۱ میلیون دلار هستند. در واقع این ارز دیجیتال ۱۱.۹۴ درصد از کل دارایی آنها را تشکیل می دهد.

شیبا اینو در فهرست ۱۰ توکن برتر بزرگترین نهنگ ها در ۲۴ ساعت اخیر قرار گرفت. این میم کوین در لیست قراردادهای پرکاربرد ۱۰۰ نهنگ برتر ETH نیز قرار گرفت. با این حال، میزان توکن سوزی ۲۴ ساعته آن حدود ۴ درصد کمتر شد. حدود ۳۱.۵ میلیون توکن SHIB به کیف پول مرده ارسال شد.

حتما بخوانید :

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا