بازی

تایید بخش چهارم و نهایی فصل پایانی انیمه Attack on Titan

تایید بخش چهارم و نهایی فصل پایانی انیمه Attack on Titan

طی امشب بود که قسمت اول و یک ساعته بخش سوم فصل چهارم انیمه Attack on Titan پخش شد تا شروعی بر آرک پایانی این انیمه محبوب باشد، اما عدم قرار گرفتن این انیمه روی سرورهای کرانچی‌رول باعث جنجال زیادی شده است تا طرفداران زیادی نتوانند این انیمه را تا به این لحظه با کیفیت خوب و مطلوب و با زیرنویس انگلیسی تماشا کنند. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بخش نهایی انیمه حمله به تایتان معرفی شده است.

کرانچی‌رول و ماپا در پایان قسمت اول بخش سوم فصل چهارم انیمه حمله به تایتان از بخش چهارم این انیمه رونمایی کردند که بخش نهایی آن خواهد بود. به همین منظور یک تیزر از بخش چهارم و نهایی فصل پایانی انیمه Attack on Titan منتشر شده است که در پایان تایید می‌شود این بخش در پاییز سال ۲۰۲۳ پخش خواهد شد تا طرفداران خیلی انتظار طولانی برای آن نکشند. در ادامه می‌توانید این تیزر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

بخش چهارم فصل پایانی انیمه Attack on Titan درواقع همان نیمه دوم بخش سوم است که ظاهرا برای راحت‌تر شدن معرفی و تبلیغات آن سازندگان انیمه تصمیم به تغییر نام‌گذاری بخش سوم این انیمه گرفتند که پیش از این طولانی شدن نام آن باعث انتقاداتی در زمان خواندن آن توسط طرفداران و رسانه‌ها شده بود. در هر حال طبق برنامه داستان و اتفاقات انیمه حمله به تایتان در بخش چهارم رسما خاتمه خواهد یافت.

مطالب مرتبط:

  • نقد انیمه Attack on Titan | قسمت ۱ تا ۹ فصل چهارم
  • نقد انیمه Attack on Titan | قسمت ۱۰ تا ۱۶ فصل چهارم
  • نقد انیمه Attack on Titan | قسمت ۱۷ تا ۲۸ فصل چهارم

انیمه Attack on Titan اقتباسی از مانگایی به همین نام اثر هاجیمه ایسایاما است که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و تا به امروز بیش از ۷۶ میلیون نسخه از مانگای این مجموعه به فروش رفته است. بخش اول فصل چهارم انیمه Attack on Titan در ۱۶ قسمت تولید و پخش شد و پارت دوم فصل پایانی انیمه حمله به تایتان نیز در ۱۲ قسمت تولید شده است.

بااین‌حال، فعلا تعداد دقیق‌ قسمت‌های بخش سوم و چهارم انیمه Attack on Titan مشخص نیست و باید منتظر اطلاعات بیشتری در آینده باشیم. در ابتدا ویت استودیو وظیفه ساخت سه فصل اول انیمه حمله به تایتان را بر عهده داشت، اما از فصل چهارم استودیو ماپا به‌عنوان استودیو سازنده اصلی انیمه Attack on Titan معرفی شد که ساخت این انیمه را تا پایان بر عهده دارد.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا