رمز ارز

جشن شیبا اینو برای ورود اولین متاورس خود به SXSW

حساب رسمی توییتر شیبا اینو اعلام کرد که میزبان جشنی با ورود متاورسش به SXSW خواهد بود.

جشنواره و کنفرانس سالانه South by Southwest یا SXSW، مجموعه ای از جشنواره ها و کنفرانس های فیلم موازی، رسانه های تعاملی و موسیقی است. این جشنواره ها به طور مشترک در آستین، تگزاس، در ماه مارس برنامه ریزی و برگزار می شود. این رویداد امسال از ۱۲ تا ۱۴ مارس برگزار می شود.

تیم شیبا اینو اعلام کرد که شیبا اینو در یکی از نورافکن های XR Experience به حضار معرفی خواهد شد. این ارز دیجیتال اولین نمایش از معبد باشکوه WAGMI را ارائه خواهد کرد.

شیبا اینو به نمایش گذاشته می شود

بلاکچین شیب در توییتی اعلام کرد که جشنی به افتخار اولین نمایش متاورس شیب برگزار خواهد شد که خبر از ورود متاورس به SXSW می دهد.

در همین راستا، انجمن شیبا اینو بازدیدکنندگان را به یک رویداد شاد متاورسی دعوت می کند. این رویداد در تاریخ ۱۱ مارس از ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر تا ۷:۳۰ بعد از ظهر برگزار می شود.

بازدیدکنندگانی که در نمایشگاه XR توقف می‌ کنند، از تجربه تماشای کلیپ های فراگیر «The Dark VR» و Shib the Metaverse» » لذت خواهند برد.

همچنین، مارسی جاسترو، مشاور متاورس SHIB، در یک میزگرد با عنوان «READY، SET، METAVERSE » شرکت خواهد کرد. او در این میز گرد فرآیندهای فنی و خلاقانه ایجاد تجربیات متاورس با فناوری های فعلی را بررسی می کند.

متاورس شیبا اینو و The Third Floor، همراه با Marcie Jastrow به عنوان میزبان خدمت خواهند کرد.

این اولین باری نیست که متاورس SHIBA INO در یک رویداد جهانی به نمایش گذاشته می شود. در ماه دسامبر، مارسی جاسترو در اجلاس جهانی Immerse که در میامی، فلوریدا برگزار شد، نماینده SHIB در متاورس بود. شرکت‌هایی مانند متای فیسبوک، مایکروسافت، Web3Equity و TerraZero در آن حضور داشتند.

حتما بخوانید :

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا