بازی

انتقال توسعه بازی The Wolf Among Us 2 روی آنریل انجین 5

انتقال توسعه بازی The Wolf Among Us 2 روی آنریل انجین 5

طرفداران مدت زیادی است که منتظر تجربه‌ی بازی The Wolf Among Us 2 هستند. بااین‌حال شرکت تل‌تیل گیمز اخیرا تایید کرد که تاریخ انتشار این بازی که ابتدا برای سال 2023 برنامه‌ریزی شده بود، به تعویق افتاده است. ولف امانگ آس ۲ در سال ۲۰۲۴ میلادی عرضه خواهد شد. این توسعه‌دهنده در مورد دلایل این تأخیر توضیح داد که برای حفظ سلامت کارمندان، جلوگیری از کرانچ کاری و اطمینان از توسعه‌ی یک بازی که شایسته‌ی طرفداران The Wolf Among Us باشد، این تصمیم را گرفته است.

بااین‌حال به نظر می‌رسد یکی دیگر از عواملی که باعث تأخیر زمان عرضه‌ی The Wolf Among Us 2 شده است، مربوط‌به تغییر موتور بازی می‌شود. جیمی اوتیلی، مدیرعامل تل‌تیل گیمز در صحبت با IGN همین موضوع را تایید کرد. اوتیلی توضیح داد که پس از شروع ساخت این بازی در سال ۲۰۲۰ روی آنریل انجین 4، تیم سازنده تصمیم گرفت موتور را به آنریل انجین 5 ارتقا دهد. به همین خاطر همان مقدار توسعه‌ی اندکی که از بازی The Wolf Among Us 2 پیش رفته بود، پس از تغییر انجین باید دوباره انجام می‌شد.

اکنون انتظار می‌رود بازی The Wolf Among Us 2 در سال ۲۰۲۴ روی پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه شود. سازندگان در نظر دارند تمام اپیزودهای این بازی را به‌صورت منسجم و همزمان توسعه دهند تا بین عرضه‌ی آن‌ها فاصله‌ی زیادی نباشد.

نظر شما درباره‌ی این خبر چیست؟ آن را با تیم بیکینگ و سایرین به اشتراک گذارید.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا