رمز ارز

تحلیل قیمت ترون: ادامه روند صعودی | 10 اسفند

پس از حمایت شدن در اطراف کف ۰.۰۶۸۵۳ دلار در روز گذشته، خریداران کنترل بازار را به دست گرفته اند. در نتیجه این فشار مثبت، قیمت ترون بالا رفته است.

نکات مهم تحلیل قیمت ترون

  • قیمت ترون همراه با ارزش بازار و حجم معاملات آن در حال افزایش است.
  • عریض شدن باندهای بولینگر نشان دهنده نوسان و پتانسیل مومنتوم صعودی است.
  • مومنتوم مثبت قوی، تغییر KST و ROC احتمال شکستن مقاومت ها را نشان می دهند.

در طول این حرکت صعودی، ارزش بازار و حجم معاملات ۲۴ ساعته به ترتیب ۰.۸۶ و ۱۲.۰۹ درصد افزایش یافته است.  این رشد نشان دهنده بازار صعودی است که خریداران تقاضا برای ترون را ایجاد کرده اند و توانسته اند با موفقیت از سقف ۰.۰۶۹۷۸ دلار دفاع کنند. این نشان دهنده احتمال ادامه روند صعودی است.

وضعیت سبز اندیکاتورها

در نمودار ۴ ساعته، باندهای بولینگر در حال صعودند. باند بالایی در ۰.۰۷۰۲ دلار و باند پایینی در ۰.۶۷۸۰ دلار قرار دارد که روند صعودی قیمت را نشان می دهند. عریض شدن این باندها گویای افزایش نوسان است و TRX ممکن است با ادامه صعود خود باند بالایی را به زودی بشکند. پرایس اکشن در حال ثبت کندل سبز است که حاکی از افزایش مومنتوم صعودی می باشد.

اندیکاتور KST فاصله زیادی با خط سیگنال خود گرفته و وارد محدوده صعودی شده است. این نشان می دهد مومنتوم صعودی قوی است و تایید می کند که ترون در روزهای آینده افزایش قیمت خواهد داشت. وضعیت این اندیکاتور پیش بینی می کند که اکنون زمان مناسبی برای خرید TRX است. با این حال شما باید تحقیقات خود را انجام دهید و مسئولیت تصمیم های خود را بپذیرید.

در نمودار روزانه، اندیکاتور ROC (نرخ تغییر) در سطح ۰.۶۴ نشان دهنده افزایش مومنتوم صعودی است. این در کنار تغییر اندیکاتور KST تایید می کند که روند صعودی در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت.

نمودار ۴ ساعته قیمت ترون / دلار

اندیکاتور Fisher Transform در نمودار ۴ ساعته مومنتوم قوی صعودی و احتمال شکسته شدن مقاومت ها در چند ساعت آینده را نشان می دهد.

RSI در سطح ۵۴.۷۴ وضعیت خنثی را نشان می دهد. این می تواند زمان مناسبی برای ایجاد پوزیشن های لانگ برای تریدرهای کوتاه مدتی باشد.

نمودار ۴ ساعته ترون / دلار

TRX مومنتوم صعودی را نشان می دهد و اندیکاتورهای تکنیکال احتمال بریک اوت در کوتاه مدت را نشان می دهند.

منبع

حتما بخوانید :

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا