بازی

رونمایی از بازی رومیزی Apex Legends

رونمایی از بازی رومیزی Apex Legends

اگر از طرفداران بازی Apex Legends هستید، خبر خوشی برای شما در راه است؛ زیرا بازی رومیزی این بازی به‌شکلی رسمی معرفی شده است. این بازی Apex Legends: The Board Game نام دارد و یک بازی تاکتیکی رقابتی برای ۲ تا ۴ نفر است؛ هرچند با استفاده از گسترش‌دهنده‌های برنامه‌ریزی شده این تعداد قابل افزایش خواهد بود.

قرار است یک کمپین کیک‌استارتر برای این بردگیم تشکیل شود که روز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ (۱۷ می ۲۰۲۳) شروع خواهد شد؛ هرچند باتوجه‌به محبوبیت ایپکس لجندز احتمال موفقیت این کمپین زیاد است. در این بازی رومیزی شما در نقش یکی از چهار لجند قرار می‌گیرید که سعی دارد دیگر بازیکنان یا تیم‌ها را شکست دهد و هر دست بازی تقریبا یک ساعت طول خواهد کشید.

با اینکه زمین بازی این بردگیم و روش تجربه آن هنوز اعلام نشده، اما در اعلامیه خبری گفته شد این بازی «یک تجربه کاملا غوطه‌ور با محیط سه‌بعدی برگرفته از صفحه‌نمایش است». چهار لجند قابل انتخاب شامل Wraith، گیبرالتار، بلادهاند و بنگالور است. مانند بازی ایپکس لجندز، هر لجند قابلیت‌ها منحصربه‌فردی خواهد داشت و قرار است دیگر لجندها و نقشه‌ها به‌صورت گسترش‌دهنده‌ها و افزونه‌ها عرضه شوند؛ هرچند هنوز معرفی نشده‌اند.

استودیو سازنده این بازی رومیزی Glass Cannon Unplugged است که روی بازی رومیزی Dying Light هم کار می‌کند و ظاهرا این استودیو قصد دارد روی بازی‌های رومیزی اقتباسی از بازی‌ها تمرکز کند.

بازی Apex Legends به‌تازگی و به‌لطف حالت Team Deathmatch توانست رکورد جدیدی از حیث بازیکنان همزمان ثبت کند. این حالت به‌همراه فصل شانزدهم این اثر با نام Revelry عرضه شد که همچنین یک سیستم کلاس‌بندی برای هر کاراکتر و یک کاراکتر جدید هم اضافه کرده است.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا