بازی

همکاری پارادوکس اینتراکتیو با ایکس باکس برای برگزاری رویداد

همکاری پارادوکس اینتراکتیو با ایکس باکس برای برگزاری رویداد

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که شرکت Paradox Interactive از میزبانی رویداد جدیدی با نام Announcement Show در هفته‌ی آینده خبر داده است. این رویداد رأس ساعت ۲۰:۳۰ دوشنبه ۱۵ اسفند به‌وقت ایران برگزار می‌شود و در آن از ۳ بازی و ۴ بسته گسترش‌دهنده تازه رونمایی خواهد شد. شرکت پارادوکس اینتراکتیو این رویداد را با همکاری ایکس باکس برگزار می‌کند که در کانال‌های توییچ و یوتیوب Paradox قابل مشاهده خواهد بود.

در رویداد Announcement Show شاهد معرفی بازی‌های آتی استودیو Colossal Order (سازنده بازی Cities: Skylines) و استودیوهای فرست-پارتی Harebrained Schemes (سازنده بازی‌های Battletech) و Paradox Tectonic (یک استودیو جدید با ریاست راد هامبل) خواهیم بود. در این رویداد از به‌روزرسانی‌های آثار قبلی شرکت پارادوکس نظیر بازی Crusader Kings III و بازی Europa Universalis IV نیز رونمایی می‌شود.

فردریک وستر، مدیرعامل شرکت Paradox گفت: «نمی‌خواهم بگویم که بازی‌های زیادی برای معرفی در این رویداد داریم، اما به‌سادگی نمی‌توانم بگویم که کدام یک از آن‌ها هیجان‌انگیزتر است. گفت‌وگو با بازیکن‌ها درباره بازی‌ها، به اشتراک گذاشتن جزئیات هیجان‌انگیز از آثار آتی و ارائه اطلاعاتی از میزان تجربه شدن بازی‌ها، همگی از مواردی هستند که در شرکت پارادوکس عمیقا از آن‌ها لذت می‌بریم. نمی‌خواهم بیش از این اطلاعیه‌های آتی را مخفی نگه دارم».

دانلود ویدیو از آپارات


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا