بازی

نقش آفرینی رایان رینولدز در فیلم کمدی جدید پارامونت با نام Boy Band

نقش آفرینی رایان رینولدز در فیلم کمدی جدید پارامونت با نام Boy Band

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، رایان رینولدز قرار است در یک فیلم کمدی جدید بازی کند. رایان رینولدز، بازیگر نقش ددپول در دنیای مارول به‌عنوان بازیگر و تهیه‌کننده با پارامونت پیکچرز برای حضور در یک فیلم کمدی جدید به‌نام Boy Band قرارداد همکاری امضا کرده است. در حال حاضر اطلاعاتی از داستان و اتفاقات این فیلم کمدی در دسترس نیست، اما رینولدز به‌همراه جسی اندروز، نویسنده فیلم Me and Earl and the Dying Girl، فیلم Every Day و انیمیشن Luca وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Boy Band را نیز بر عهده خواهد داشت.

همچنین گفته می‌شود که ایده اصلی فیلم کمدی گروه پسر از رینولدز است. علاوه‌براین، شان لوی با استودیو فیلمسازی 21Laps Entertainment به‌عنوان تهیه‌کننده در این فیلم کمدی حضور دارد و حتی احتمال دارد که لوی روی صندلی کارگردانی فیلم Boy Band نیز بنشیند، اما در حال حاضر این موضوع قطعی و مشخص نیست. لوی هم‌اکنون در همکاری دوباره با رینولدز قرار است فیلم Deadpool 3 را کارگردانی کند که هم‌اکنون در مراحل پیش از تولید قرار دارد.

لوی همچنین با رینولدز در فیلم Free Guys و فیلم The Adam Project همکاری بسیار موفقی داشت و علاوه‌بر ددپول ۳، او قرار است کارگردانی چند قسمت از فصل پایانی سریال Stranger Things را نیز بر عهده داشته باشد. رایان رینولدز نیز قرار است در طول سال جاری میلادی در فیلم Deadpool 3 جلوی دوربین برود و سال گذشته شاهد حضور او در فیلم The Adam Project و فیلم Spirited بودیم و اخیرا در فیلم IF به کارگردانی جان کرازینسکی بازی کرده است و او قرار است در دنباله‌های فیلم Red Notice و فیلم Clue نیز جلوی دوربین برود.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا