بازی

عبور تعداد بازیکنان مجموعه بازی های The Crew از مرز ۴۰ میلیون

عبور تعداد بازیکنان مجموعه بازی های The Crew از مرز ۴۰ میلیون

ژانر ریسینگ برای سال‌ها تحت سلطه مجموعه بازی‌هایی نظیر Forza و Gran Turismo بوده است، اما آثار قابل‌توجه دیگری نیز وجود دارند که جایگزین خوبی برای آن‌ها به‌حساب می‌آیند. شاید بازی‌های The Crew شرکت یوبیسافت از نظر کیفیت به پای چنین رقبای قدرتمندی نرسد، اما موفقیت این مجموعه از برخی جهات باتوجه‌به آمارهای تازه انکارناپذیر است.

استفان بلی، کارگردان هنری مجموعه بازی‌های کرو اخیرا با انتشار یک توئیت تازه اعلام کرد که مجموع بازیکن‌های دو بازی The Crew و The Crew 2 در همه‌ی پلتفرم‌ها از مرز ۴۰ میلیون نفر عبور کرده است. ذکر این مورد خالی از لطف نیست که بازی کرو در سال ۲۰۱۴ و بازی کرو ۲ در سال ۲۰۱۸ در دسترس بازیکن‌ها قرار گرفت.

نظر به اینکه این دو بازی ازطریق سرویس‌های اشتراکی هم در اختیار بازیکن‌ها قرار گرفته‌اند، این تعداد بازیکن به‌هیچ‌عنوان نشان‌دهنده‌ی مجموع فروش بازی‌های The Crew نخواهد بود. بی‌تردید شمار بازیکن‌های مجموعه با انتشار بازی The Crew Motorfest تا پایان سال ۲۰۲۳ برای پلی استیشن، ایکس باکس و کامپیوتر افزایش خواهد یافت. نسخه بعدی بازی‌های کرو در اوآهو واقع در مجمع‌الجزایر هاوایی جریان دارد و دارای ۱۰۰ها وسیله نقلیه است.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا