رمز ارز

تحلیل قیمت فلوکی: بدون توقف تا آسمان | 7 اسفند

قیمت فلوکی بعد از رشد شدید در هفته های گذشته، امروز دچار افت شده است. پیش بینی می شود قیمت FLoki تا ۳ مارس با ۲۱.۴۴ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۵۹۸۷ دلار برسد.

اندیکاتورهای تکنیکال احساسات صعودی را نشان می دهند در حالی که شاخص حرص و طمع در سطح ۵۱ و حالت خنثی قرار دارد. فلوکی ۱۴ روز سبز و نوسان قیمت ۳۶.۶۱ درصدی را در ۳۰ روز گذشته ثبت کرده است. طبق تحلیل ها، اکنون زمان مناسبی برای خرید ارز فلوکی اینو است اما باز هم باید تحقیقات خود را انجام دهید و مسئولیت سرمایه گذاری خود را بپذیرید.

شاخص رشد در شبکه های اجتماعی خرید و خرید قوی را نشان می دهد. بر این اساس، در سال آینده قیمت فلوکی می تواند تا ۰.۰۰۰۰۷۹۰۴ دلار افزایش یابد. در میان اندیکاتورهای تکنیکال، تنها دو مورد سیگنال خرسی صادر شده و ۲۳ مورد وضعیت صعودی را نشان می دهند.

قیمت فعلی بالاتر از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه قرار دارد که نشان دهنده سیگنال خرید برای ۴۳ روز گذشته است. همچنین قیمت بالاتر از SMA-50 قرار دارد که سیگنال خرید در ۴۴ روز گذشته را نشان می دهد. اندیکاتور RSI هم در سطح ۶۰ قرار گرفته که وضعیت خنثی را منعکس می کند.

نمودار وضعیت قیمت و میانگین های متحرک فلوکی اینو

حمایت ها و مقاومت های قیمت فلوکی

بر اساس تحلیل های تکنیکال، نزدیک ترین سطوح حمایتی ۰.۰۰۰۰۴۵۶۸، ۰.۰۰۰۰۴۳۶۱ و ۰.۰۰۰۰۴۲۳۸ دلار هستند که آخرین سطح قدرت بیشتری دارد. مقاومت های پیش رو نیز در ۰.۰۰۰۰۴۸۹۸، ۰.۰۰۰۰۵۰۲۱ و ۰.۰۰۰۰۵۲۲۸ دلار قرار دارند.

پیش بینی می شود قیمت فلوکی در ۲۷ فوریه ۰.۰۰۰۰۶۷۲۴ دلار و در ۲۸ فوریه ۰.۰۰۰۱۰۲ دلار را لمس کند. تا ۵ مارس نیز قیمت تا سطح ۰.۰۰۰۱۱۸ دلار افزایش خواهد یافت.

 

حتما بخوانید :

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا