بازی

نمایش سیستم لوت و پیشرفت در تریلر تازه Atomic Heart

نمایش سیستم لوت و پیشرفت در تریلر تازه Atomic Heart

در چند هفته گذشته جزئیات زیادی از بازی تیراندازی اول شخص جدید استودیو ماندفیش به نام Atomic Heart پخش شده است و بازیکنان با محیط الهام‌گرفته از شوروی سابق، باس‌فایت‌ها، ربات‌های قاتل و خط داستانی آن آشنا شدند. حال تیم سازنده در ویدیوی جدید Atomic Heart روی نمایش مکانیسم‌های گیم‌پلی به مانند سیستم تخریب ربات‌ها، غارت اجزای مفید آن‌ها و استفاده از این لوت برای ارتقای تجهیزات تمرکز دارد. این مکانیسم گیم‌پلی به بازیکنان اجازه می‌دهد با شکست دادن ربات‌های بزرگتر، غنایم ارزشمندتری را به‌دست بیاورند و تجهیزات خود را برای مبارزه‌ی بهتر ارتقا دهند.

گیم‌پلی مبارزات بازی Atomic Heart شامل آسیب دقیق و واقعی به ربات‌ها براساس حملات بازیکنان طراحی شده است. پس از هر آسیب، بازیکنان باید آیتم‌های افتاده روی زمین را استخراج کنند تا از آن‌ها برای قدرتمندتر کردن مهارت‌ها و تجهیزات بهره ببرند. بااین‌حال باید توجه داشت که سیستم لوت بازی دارای محدودیت است و بازیکنان نمی‌توانند بیش از حد آیتم با خود به همراه داشته باشند.

دانلود ویدیو از آپارات

بازی Atomic Heart قرار است در تاریخ ۲ اسفند ۱۴۰۱ (۲۱ فوریه ۲۰۲۳) روی پلتفرم پی سی و کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه شود.

نظر شما درباره‌ی اخبار بازی چیست؟ آن را با تیم بیکینگ به اشتراک گذارید.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا