رمز ارز

بنیانگذار ترون شرکت هوبی گلوبال را تصاحب کرد

بنیانگذار ترون شرکت هوبی گلوبال را تصاحب کرد

بنیانگذار ترون شرکت هوبی گلوبال را تصاحب کرد

جاستین سان، بنیانگذار ترون، یک ماه پس از مشاور شدن، کنترل صرافی Huobi Global را به عهده گرفت.

به گفته منابع، مدیر عامل سابق هوبی و سایر مدیران ارشد به طور داوطلبانه از سمت خود استعفا داده اند.

در ماه اکتبر، Huobi Global جاستین سان را به عنوان مشاور در هیئت مشاوره استراتژیک معرفی کرد.

Huobi پیشتر اعلام کرد که لئون لی، بنیانگذار، کل سهام خود را به شرکت About Capital Management فروخته است. بنیانگذار ترون همچنین به عنوان مشاور استراتژیک به هوبی پیوست. هدفش این بود که شرکت را برای توسعه جهانی و تزریق سرمایه برای بهبود رقابت راهنمایی کند.

قیمت Huobi Token (HT) تقریباً ۸۰٪ در یک هفته افزایش یافت؛ زیرا جاستین به عنوان مشاور به Huobi پیوست. چندین گزارش ادعا کردند که جاستین سان خریدار واقعی Huobi است؛ زیرا او یک سرمایه گذار اصلی در About Capital است. با این حال، بنیانگذار ترون هرگونه گزارشی مبنی بر خرید هوبی را رد کرد.

قرارداد FTX بنیانگذار ترون

جاستین سان، همچنین با صرافی ارز دیجیتال FTX نیز همکاری داشت. در ابتدا، او با تیم FTX برای شروع تجارت TRX، همراه با سایر توکن های Tron کار کرد. این باعث شد که قیمت TRX بیش از ۲۰۰٪ در صرافی ارز دیجیتال FTX افزایش یابد.

بنیانگذار ترون، در مصاحبه ای تایید کرد که تیم او در حال حاضر در حال بررسی خرید FTX است. این صرافی قبلاً برای کمک مالی با بایننس تماس گرفت. بایننس این معامله را به دلیل سوء مدیریت مالی کاربران و تحقیقات ادعایی مقامات ایالات متحده رد کرد. FTX بعداً اعلام ورشکستگی کرد.

مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا