بازی

پخش تریلر داستانی قهرمان جدید بازی Overwatch 2

پخش تریلر داستانی قهرمان جدید بازی Overwatch 2

شرکت بلیزارد در جریان فینال‌های بزرگ لیگ اورواچ که دیروز برگزار شد، با پخش یک تریلر تازه اعلام کرد یک هیروی جدید در کلاس تانک به نام Ramattra قرار است در ماه دسامبر آینده به بازی Overwatch 2 اضافه شود. بلیزارد در این تریلر به ریشه‌ها و گذشته‌ی داستانی Ramattra پرداخته است. به نظر می‌رسد این هیرو در گذشته یک ماشین جنگی بود و از تجهیزات و مهمات خود در جهت مراقبت از مردمی که به‌دنبال صلح و آرامش بوده‌اند، استفاده کرد.

ظاهرا اهداف این هیروی جدید خیلی از آرمان‌های Zenyatta دور نیست. بااین‌حال، داستان گذشته‌ی Ramattra پر از سختی و آسیب است و او با نگاهی عمیق نسبت به واقعیت‌های خشونت‌آمیز زندگی بشریت به زندگی خود ادامه می‌دهد. به مرور احساس هم‌دردی وی تبدیل به حسی آشفته شده است. به‌گفته‌ی بلیزارد، اکنون Ramattra نسبت به عقاید خود دیدی واقع‌بینانه دارد و از هر وسیله‌ای برای دفاع از همراهانش استفاده خواهد کرد.

دانلود ویدیو از آپارات

Ramattra قرار است همزمان با شروع فصل دوم بازی Overwatch 2 در تاریخ ۱۵ آذر (۶ دسامبر) امسال به هیروهای کلاس تانک اضافه شود. اطلاعات بیشتر در مورد این قهرمان جدید در هفته‌های منتهی به شروع فصل دوم به اشتراک گذاشته خواهد شد.

نظر شما درباره‌ی هیروی جدید بازی Overwatch 2 چیست؟ شما می‌توانید نظرات خود درباره‌ی اخبار بازی را با تیم بیکینگ و سایر کاربرها در میان بگذارید.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا