بازی

رونمایی از کلاس Death Knight بازی Hearthstone: Heroes of Warcraft

رونمایی از کلاس Death Knight بازی Hearthstone: Heroes of Warcraft

شرکت بلیزارد از به‌روزرسانی جدیدی برای بازی کارتی Hearthstone: Heroes of Warcraft رونمایی کرد که یک کلاس قابل بازی تازه با نام Death Knight را به‌همراه می‌آورد. تریلر جدیدی برای ارائه جزئیات قهرمان تازه و مجموعه کارت‌های March of the Lich King پخش شده است که در ادامه می‌توان به تماشای آن پرداخت.

دانلود ویدیو از آپارات

بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی March of the Lich King در تاریخ ۶ دسامبر (۱۵ آذر) در دسترس بازیکن‌های بازی Hearthstone: Heroes of Warcraft قرار خواهد گرفت و شامل ۲۰۳ کارت تازه است. این تعداد دربرگیرنده‌ی ۳۲ کارت اصلی کلاس شوالیه‌ی مرگ نیز می‌شود که گیمرها امکان استفاده از آن‌ها را دارند.

کسانی که با فضای وارکرفت آشنایی دارند، می‌دانند که آرتاس منتیل کاراکتر آغازین کلاس Death Knight است. این کلاس از طلسم‌های قدرتمند Alignment Rune در کارت‌ها استفاده می‌کند. استفاده از این طلسم‌ها نوع دک‌های قابل ساخت در کلاس تازه را مشخص می‌کند که نیاز به حفظ تعادل بین سه رنگ رونیک دارند.

کلاس Death Knight دومین محتوای اضافی Hearthstone: Heroes of Warcraft به‌حساب می‌آید که پس از کلاس Demon Hunter در دسترس بازیکن‌ها قرار می‌گیرد. بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی March of the Lich King تعداد کلاس‌های قابل بازی هارت‌استون: هیروز آو وارکرفت را به ۱۱ کلاس افزایش می‌دهد.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا