بازی

شانس زیاد بازی Star Wars Jedi: Survivor برای عرضه قبل از پایان مارس ۲۰۲۳

شانس زیاد بازی Star Wars Jedi: Survivor برای عرضه قبل از پایان مارس ۲۰۲۳

اخیرا شرکت EA در جدیدترین گزارش مالی خود اعلام کرد که انتظار دارد تا قبل از پایان مارس ۲۰۲۳، نسخه‌ی جدید یکی از مجموعه‌های بزرگ خود را منتشر کند. درکنار بازی Wild Hearts، بازی Super Mega Baseball، بازی PGA Tour و ریمیک Dead Space که همگی برای انتشار در اوایل سال میلادی بعد برنامه‌ریزی شده‌اند، الکترونیک آرتز می‌گوید که عرضه‌ی این آی‌پی بزرگ را برای سه‌ماهه چهارم سال مالی کنونی در نظر گرفته است؛ بازه‌ای که در پایان مارس ۲۰۲۳ به اتمام می‌رسد.

باتوجه‌به گزارش‌های قبلی این احتمال وجود دارد که این نسخه‌ی جدید آیپی بزرگ همان بازی Star Wars Jedi: Survivor باشد که هم‌اکنون توسط استودیو ریسپاون در حال ساخت است. تاکنون برخی شایعه‌ها به عرضه‌ی این بازی تا ماه مارس ۲۰۲۳ اشاره داشته‌اند. طبق این شایعه‌ها، EA و ریسپاون قرار است جزئیات بیشتری را در مورد این بازی در ماه دسامبر منتشر کنند و پس از آن به‌صورت مرتب اخبار و جزئیات بیشتری را در اختیار طرفدارها قرار دهند؛ تا زمان انتشار آن که قبل از پایان مارس ۲۰۲۳ است.

بازی Star Wars Jedi: Survivor هم‌اکنون برای پلتفرم پی سی و کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس در حال ساخت است. داستان این بازی قرار است ادامه‌ای بر روایت نسخه‌ی تحسین‌شده‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order باشد.

شما می‌توانید نظرات خود درباره‌ی این اخبار بازی را با تیم بیکینگ و سایر کاربرها در میان بگذارید.


مجله خبری بیکینگ

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا